[SP][WB] Nordların Yükselişi v1.2 bugfix-Çocuk yapma

Users who are viewing this thread

Bu projeyi burda bırakıyorum,bekleyenler vardır diye son haliyle paylaşıyorum, oyunda kırmızı hatalar ve başka hatalar olabilir idare edin esenle kalın.

edit:
v1.2 bugfix
-pasajlar düzeltildi.
-kırmızı yazı hataları giderildi.
-kalıcı savaşlar kaldırıldı.
-zendar,dörtyol hanı,tuz madeni,dorak 'a gir ve ayrıl menüleri eklendi.

ya wse loadera girmemiz gerekioya ben girerken wse loadera win32 application hatası alıyorum  :sad: yardımlarınızı bekliyorum  :neutral:
64 bit işletim sistemi kullanıyorum  :grin:

wse klasörünün içindekileri warbandın kurulu olduğu yere at,modun olduğu yere değil
sonra warbanddaki WSEloader.exe den gir.
Bunu yaparsan bir sıkıntı çıkmaması lazım,yönetici olarakta çalıştırırmısın.

edit:eek:lmuyorsa normal warband simgesinden gir.
Aldığın hata tam olarak nedir?

Berşantankişi said:
Yeni eklenen görev de hatalar var örneğin adama yumruk atınca sen bayılıyorsun

+1

ayrıca babamızın istediği kaleye bakmak istediğimde uncatoriged token diyor.module_quests'de söylediği kalenin ismini yazman lazım.Veya onun ismini çağıracak bir değişken de olabilir,string de.

Toplamda 3-4 tane görev var onlar üzerinde uğraşıyordum en son, kırmızı yazılardan dolayı bıkkınlık gelmişti o yüzden son haliyle attım direk.
Yani şu anda moddaki asıl amaç görevler değil onları şu anlık  görmezden gelin,

önce v1 indirip sonra v2 yi yükleme gibi birşey yapmayacaksın, yani v2 v1 in özelliklerini taşıyor belki sadece o versiyonu opynamak isteyen olur diye bıraktım orda.Şimdilik sadece v1.2 ve v1.2 bugfix i indireceksin.

Kılıç kırılması çok saçma olmuşbence kılıç kırılmasını kaldır ve görev hatalarını düzelt birde Zendara gidince gir yazısı çıkmıyo herangi biyere tıklayıp giriyo

Mirachann said:
Kılıç kırılması çok saçma olmuşbence kılıç kırılmasını kaldır ve görev hatalarını düzelt birde Zendara gidince gir yazısı çıkmıyo herangi biyere tıklayıp giriyo
o zendar şeyisi zaten öyle.İsterse module_game_menus den değiştirir. :smile:

ama görevlerin düzelmesi şart. :/

Yeniçeri_21 said:
Anlamadım ben bu bugfix i modulesteki moda atmayazğızmı ayrı ayrı olacak ise anlatman lazımdı ?

v1.2 yi indirdikten sonra modulese at, sonra v1.2 bugfixi indirip modun içine atıcaksın,aynıları var diyecek değiştir diyeceksin.

Back
Top Bottom