[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Ateşli Silahlar EKLENECEKTİR

• Evet

Votes: 15 68.2%
  • Hayır

Votes: 7 31.8%

• Total voters
    22
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tabi harita işini ayarlicam Şimdi size bir itemkinds dosyası upload edicem

siz bunu oyuna attığınızda artık oyunda yeni bir amacımız daha olucak :

Osmanlının en üst düzey itemlerine sahip olmak..

Bu itemler çok güçlü ayrıca pahalıda :grin: Birazdan upload edicem .

Geçen 2 günün ardından moda eklenenler :

Grafik Ekledim Artık Oyunu en düşük ekran görüntüsüyle oynasanız bile itemleriniz gerçekçi olcak ve oyunun hızını etkilemiycek !

Osmanlı Askerlerinin özellikleri yenilendi . Osmanlıya has Altın kaplamalar Düzenlendi Osmanlının İtemleri pahalılaştırıp Güçlendirildi .

Tek başına çalışma. Birilerini yanına al.  Şu heroların ismini ve özelliklerini değiştirebilirsin. Pendor diye bir mod var. Ona istersen bir bak. Orada minor factionlar var.

kardeş durmadan v.1 v.2 çıkarıon sonra yenıden upload edicem diyorsun millet durmadan  internetten bunu indirmeye uğraşcana tam sürünü bekleyip çıkarsan daha iyi olur

Bundan sonraki çıkaracağım tam sürüm olacak . Ama ben sürekli bir şeyler eklicem . Bu yüzden bundan sonra sadece eklediklerimi upload edicem tüm modülü değil.

Demek istediğimi anlamadın. Ben boş durmak istemiyorum yani sıkılana kadar yaparım :grin: oyle beklersek çok uzun sürer oyuzden sadece eklentileri veririm.  :roll:

yok tektek değil ! :grin: mesela 2-3 eklentiyi bir arada vericem beğenirsen indirirsin beğenmezsen indirmessin dicem :grin:

EDİT : Eklenti dediğim yeni item veya yeni kodlar ...

Osmanlı Troop Tree sini baştan sona yeniliycem.Osmanlı delileri hakkında araştırma yaptıktan sonra onların tokatçı değil atli Giyimleri değişik suvariler olduğunu öğrendim bu yüzden giyimlerini değiştirip Güçlü bir süvari sınıfı oluşturuyorum

[table][tr][td]CengizHan said:
Evet çünkü Yıldırım bayezid zamanında timur vardı .
Bu nasıl bir bilgisizliktir ? Timur Moğol İmparatoru değil. Timur İmparatorluğunun başındaydı. Cevabın da o kadar çok kesin gibi söylüyorsun ya :grin: Neyse, olur böyle şeyler.[/td][/tr][/table]

Vee Yenilmez Osmanlı Ordusu ! :

Genel olarak ordu :

Ve Altın Süvari : Deliler .

Güçlü Yeniçeri Ocağı ( YEniçeri okçusu neferi felan karışık .)

Ağır piyade: Akıncılar:

Acemi Ocağından Acemi Olanları :

Ve Hızlı Suvarilerden : Tımarlı Sipahileri :

Acımasız Başıbozuklar :

Osmanlı Ulakları :

Vee Büyük Kumandan :
CengizHan ( :grin: )

Yenilmez bir Osmanlı ordusu ha ? Aga orduyu fazla güçlü yapma derim. Timur ile Osmanlı orduları neredeyse aynı güçte.

Sharingan no Kakashi said:
Evet çünkü Yıldırım bayezid zamanında timur vardı .
Bu nasıl bir bilgisizliktir ? Timur Moğol İmparatoru değil. Timur İmparatorluğunun başındaydı. Cevabın da o kadar çok kesin gibi söylüyorsun ya :grin: Neyse, olur böyle şeyler.

Cevap versene :grin:[/td][/tr][/table]

Yenilmez derken övmek için :grin:
:grin: Senle aynı anda yazmışız görmedim pardon.

Yani ben ırk olarak yazdım zaten devlet olarak koysaydım moğol devleti derdim ama dedim ya baştan sona değiştiricem krallıkları . Yunanistanda da hata yaptım onun yerine bosna yı Moğolların yerine ya İlhanlılarr yada dediğin gibi Timur imparatorluğu olabilir.

Şu Moğol İmp. kaldır. Timur İmp. yap. Gerçek tarih bu şekilde. O zamanı anlatmak istiyorsan ve kral Timur olacaksa Timur İmp. Yapmalısın. :smile:[/td][/tr][/table]

:grin: Senle aynı anda yazmışız görmedim pardon.

Yani ben ırk olarak yazdım zaten devlet olarak koysaydım moğol devleti derdim ama dedim ya baştan sona değiştiricem krallıkları . Yunanistanda da hata yaptım onun yerine bosna yı Moğolların yerine ya İlhanlılarr yada dediğin gibi Timur imparatorluğu olabilir.
[/td][/tr][/table]

beyazidin esir düşmesi 1402 biz burada 1390 nı anlatıcaz zaten senaryoyu tekrar yazayım :

SENARYO

Yıl 1390 .... Önceki Yıl Balkanlarla yapılan Kosova Savaşında Osmanlı Padişahı Sultan Murad-ı Hüdavengar şehid olmuştu .

Onun yerine tahta geçen Sultan Yıldırım Bayezid Balkanlarla savaşa girmişti ancak bir sorunu daha vardı : Osmanlıda yayılmaya çalışan Moğollardan Timur Han.........

Sen ise Baban olan Sultan Murad-ı Hüdavengarın Öldüğünü duyunca Şehzadeliği bırakıp içine kapandın ve saraydan uzaklara kaçıp bir köye girdin mahalleliler senin sehzade olduğunu bilmedikleri için şanslıydın kısa sürede onlarlan biri oldun..... .Yıllar geçtikçe Saray sizin öldüğünüzü zannetti.
Fakat bir gün Baban tekrar aklına geldiğinde onun intikamını alman gerektiğini hatırladın. Ve Sonunda ne olacağını bilmediğin bir maceraya atıldın .Ve şanslıydınki osmanlıdan kimse seni tanımamıştı.....

Vakit intikam Vaktidir !

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom