[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
http://www.moddb.com/mods/mountblade-warband-ottoman-scenario/downloads/mountblade-warband-ottoman-scenario dowload diyorum spring board diye bi reklam çıkıyo video ne yapmalıyım  :roll: :roll:
Edit:Yükledim tamamda zip dosyasını çıkarır warbanda atmama rağmen açmıyor.Mod listesinde görünmüyor ama klasörde var ne yapmalıyım ?

Yama çok başarılı çok beğendim ve ellerine sağlık tebrik ederim güzel bir çalışma yapmışsınız ama her yamada olduğu gibi bir kaç küçük ufak buglar olur ve bir benzeri Tirh şehiri kuşatmasında merdiven felan hiçbirşey gelmiyor bu tür hatalar pek yok ama bazı şehirlerde cıkıyor kale v.b bunlar düzeltilirse çok daha güzel olucaktır eminim.

Askerlere  emir vermek istediğim grubu seçmek için 1 veya 2 herhangi birine basıyorum hiç bişey olmuyor backspaceden işaretliyorum gene olmuyor  tekrar yükledim oyunu gene olmuyor askerlerin morali yüksek bazen düzeliyor bazen bozuluyor bende anlamadım savaşa başladığım anda (Herkes beni dinlesin) komutuna basıyorum sol aşağıda yazmıorda komutu da vermiyor Options tan tuşlardada sıkıntı yok kaç gündür uğraşıyorum bi yardım edin

mod ölü osmanlı balkanların fethi çıktı onu oynayın Minimum 3gb ram lazım ama

http://obfmod.10tl.net/forumdisplay.php?fid=11  İndirme Linkleri

Oyun içi görüntüler

bBsP1Wh.jpg

EWC93Ld.jpg

jWOrEXH.jpg

Z2dHGDO.jpg

Adam oyunun başlangıcını değiştirmiş gerçekten çok süper olmuş

CanSultan said:

Oyun içi görüntüler

bBsP1Wh.jpg

EWC93Ld.jpg

jWOrEXH.jpg

Z2dHGDO.jpg

Lan oğlum yine mi sen ya ? Bu kaçıncı ? Mod konularında başka modların reklamını yapmak yasak. Ayrıca neredeyse her konuda görüyorum seni. Spamdan başka iletin yok.

Elrohir Oronrá said:
CanSultan said:

Oyun içi görüntüler

bBsP1Wh.jpg

EWC93Ld.jpg

jWOrEXH.jpg

Z2dHGDO.jpg

Lan oğlum yine mi sen ya ? Bu kaçıncı ? Mod konularında başka modların reklamını yapmak yasak. Ayrıca neredeyse her konuda görüyorum seni. Spamdan başka iletin yok.

Gereksiz ileti atmayın ve yoktan yere kavga çıkarmayalım arkadaşlar mod gerçekten iyi reklam değil bilgilendirmek için yayınladım

Özelden atabilirsin değil mi ? Şahsen benim yaptığım modun konusunda başka modun linkini hele de resimlerini görsem sinirlenirim yani.

CanSultan said:
Gereksiz ileti atmayın
Dinime küfreden Müslüman olsa.

Ayrıca yasak diyoruz birader anlamıyor musun ? Bu Çizi fabrikasının önünde İkram yemeye benziyor. Anlamazsın diye örnek veriyorum bak iyi oku.

bu bug mı bilmiyorum ama tüfek almak için kendi askerlerimi öldürmekten bıktım bug sa bi çözümünü söyleyin şehirlerde satılmıyo 

Elrohir Oronrá said:
CanSultan said:
Gereksiz ileti atmayın

Ayrıca yasak diyoruz birader anlamıyor musun ? Bu Çizi fabrikasının önünde İkram yemeye benziyor. Anlamazsın diye örnek veriyorum bak iyi oku.
ikiside ülker o bakımdan şöyle oluyor bu iş Eti paykek fabrikasının içinde ülker Cino yemeye benziyor la.

ShooTR said:
Elrohir Oronrá said:
CanSultan said:
Gereksiz ileti atmayın

ikiside ülker o bakımdan şöyle oluyor bu iş Eti paykek fabrikasının içinde ülker Cino yemeye benziyor la.
Modlar Warband için yapıldığı için ben böyle bir örnek vermiştim ama şimdi düşününce gerçekten mantıksız olmuş :lol:

maximillian2 said:
ender708 said:
kelimedelisiyiz said:
Sevgili kardeşim mod nezaman çıkar çünkü adam akıllı bir osmanlkı mod hala oynayamadık nolur yakın zaman de bide  harita felan varmı native haritası olmasın bıktım!
Mod yarın yada bugün çıkacak vede harita Native haritası.
ben de bu modu adam gibi bişi sanıp indirdim allahım ya, swadyaya yeniçeri kıyafetli askerler vermiş olmuş bitmiş böle mod mu olur ?! Bir de modun troops ve textures dışındaki dosyalarını da bizlere native den aldırtıyo mod yapımcımız, zahmet edip de download a koymamış bile onları... bütün bu eksikler yetmezmiş gibi oyun bug dan geçilmiyo 423423 tane hata veriyo oyun oynarken...
zaten mod yapımcısı o kadar salla pati uyduruk bi iş çıkarmış ki, yaptığı modun resimlerinin yarıdan sonrası yok, içleri bomboş... modu eksik yapıosun bari sayfanı düzelt düzgün yap... kaldır o 20 tane boş spoiler picture butonlarını... hey allahım...

ilk çıkan zavallı KTO bile bundan 10 kat iyi, biraz emek harcayın mod yapmak için bu ne ucuzculuktur yapmayın arkadaşlar.

Modu birkaç aydır oynuyorum. Kapsamlı bir değerlendirme yapayım.
-Müzikler güzel seçilmiş gerçekten.
-Devlet ne çok ezici ne çok zayıf olmuş, güzel.
-Askeri birimler güzel olmuş.
-Tüfek dükkanlarda satılabilirdi.
-Leydilerle ilişkinin ırzına geçmişsin. Sürekli hatalar çıkıyor bu konuda.
-Battle Continuation olması güzel olmuş.
-Item isimlerinin çoğunu türkçeye çevirmemişsin, kendim çevirmek zorunda kalıyorum.
-Köle tüccarına yeni eklenen seçenekleri türkçeye çevirmemişsin, yine kendim yapıyorum.
-Zülfikar, haçlı kılıcı vb. silahlara saplama özelliği vermemiş olman çok saçma, bunu da kendim yapmak zorunda kalıyorum.
-Lord, leydi isimleri güzel.
-Sofu Bayezid'e taht hikayesi eklememişsin, saçma olmuş.
-Bunlar dışında genel olarak beğendiğim, oynaması zevkli bir mod.

Edit: Sadece Osmanlı'yı eklemen saçma olmuş, tüm devletleri değiştirmeliydin. Yok o kadarını yapmam diyosan, Osmanlı'yı Svadya'nın yerine değil başka devletin yerine koymalıydın. Osmanlı-Svadya çatışması tarihteki Osmanlı-Avrupa çatışmasına benzer olurdu.

Eline sağlık kardeşim çok güzel mod yapmışsın , 3-5 ufak hata var dil hatası felan onlar dışında herşey güzel askerler felan çok iyi bir çalışma olmuş.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom