[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Başka ülkelerde ekle itemler ekle şehirleri tamamen değiştir Türkmen atı felan koy değiştir atları kılıcları değişik yazılar felan olsun degısık gorevler olsun

Kleidophoros said:
Map ekle
Harite ekle
Deniz Savaşları ekle
Naval wars ekle
Yeni eşyalar ekle
New items ekle
BENCE!!1

Aynı dalgayı bende geçecektim geç kaldım

Yav adamın yaptığı moda bakın bide dediklerinize bakın. insaf yav.

Klei onu onun için demedi. Kelimedelisiyiz adlı arkadaş için dedi. Moda laf ediyorsun da bir becerin bir şeyin yok.

lol. kim dedi onu?

ayrıca onu ben kelimeci için dedim dimi? anlayamıyon mu?

benim geçmişte bıraktığım çok iyi bir modçu tecrübem var. canım istese taş çıkartırım size emme yok işte.

Anladık o kadarını ama oradan çıkarttığın anlam yanlış. "böyle bir moda böyle istekler" düşüncesi yanlış. Bundan bahsettim. Eh peki taş çıkartırsın. Çok iyi bir modcu değilim zaten.

Kardeşim ilk başta karşı çıkmıştım ama şimdi görüyorum ki bizi aylarca oyalayıpta çok kötü bir iş çıkaran modculara göre çok güzel bir iş yapmışsın,tebrikler.

İlk tanıtım penceresi bittikten sonra, RGL ERROR adı altında;

get_object failed for texture: khergit_armor_normalmap

diye bir hata veriyor. Anlayabilen?

Teşekkürler arkadaşlar.
K A T S U M O T O said:

Oyunun versiyonu 1.153 olmalı.

ender708 said:
Teşekkürler arkadaşlar.
K A T S U M O T O said:

1,5 ay kadar forum veya başka bir haber kaynağı aracılığı ile bile olsa M&B hakkında ki gelişmelerden bir haber kaldım. v1.153 down linki elinizde varsa verebilirmisiniz?

Teşekkürler arkadaşlar.
K A T S U M O T O said:
ender708 said:
Teşekkürler arkadaşlar.
K A T S U M O T O said:

1,5 ay kadar forum veya başka bir haber kaynağı aracılığı ile bile olsa M&B hakkında ki gelişmelerden bir haber kaldım. v1.153 down linki elinizde varsa verebilirmisiniz?
http://www.taleworlds.com/

Kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar. Mod sahibi harika bir iş çıkarmış. Son zamanlarda en büyük hevesle ve sıkılmadan oynadığım wb modu diyebilirim. Tebrikler ender.

Seyyah said:
Kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar. Mod sahibi harika bir iş çıkarmış. Son zamanlarda en büyük hevesle ve sıkılmadan oynadığım wb modu diyebilirim. Tebrikler ender.
Bu tür mesajları görmek beni gerçekten de sevindiriyor, sağ olun.

Gördüğüm ve bu işe büyük bir mod ekibi kalkışmadığı sürece görebileceğim en iyi Osmanlı modu diyebilirim. Umarım sizi daha büyük bir grupla gerçeğine çok daha benzer bir halde kaynaklardan tam anlamıyla faydalanıp yaparken görürüz.

HyperCharge said:
müzikleri muhteşem kendi modumda kullanabilirmiyim acaba ?
Kesinlikle haklısın, bu arada bu moda başlayacak olan arkadaşlar eğer kendi krallıklarını kurma planları varsa, ya osmanlının ya da kendi krallığının rengini baştan değişsin. İkisi de kırmızı olduğu için 300 günlük oyunum boşa gitti ve baştan başladım maalesef. Moda diyecek yok gerçekten süper.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom