[SP] Mount&Blade Warband Dombra Mod

Users who are viewing this thread

FurkanKingss spartalı video ve donbıra video izledim  yemin ederim sen  yaaptıysan  üstat ellerinden öperim tebrik ederim ilk defa nöle çalışma görüyorum!

Yorumlarınız için teşekkür ederim.. Modu bekleyen arkadaşlar bilgisayar başına çok oturamadığımdan yaza doğru çıkartmayı planlıyorum.

FurkanKingss said:
Yorumlarınız için teşekkür ederim.. Modu bekleyen arkadaşlar bilgisayar başına çok oturamadığımdan yaza doğru çıkartmayı planlıyorum.

Caliph, afedersin ama tutamıcam artık kendimi. FurkanKingss hacı sen onu geç onbire gel. Çok iyi hatırlıyorum geçen sene bahar gibi bir zamandı böyle bir modu youtube 'da seyretmiştim. 1 yılda hiç bişi yapamadın mı sen. Yani eğer bu modun yapımcısı sen isen 1 hafta içerisinde olduğu gibi upload edersin. Ama değil isen gereği yapılacak. Takipçiler Bilgisayar başına oturamadığı için ertelendi diye uber saçma bir cevabı ömrü forum hayatımca ilk defa duyuyorum!

Kardeşim sanane istediğim zaman çıkartırım çok mu meraklısın git kendin yap halla halla ve 1 sene demişsin modu 3 ay önce youtubeye koydum
http://www.youtube.com/watch?v=GFS90jPbwW4

Öncelikle Furkan, ben üslubumu bozmadım bozmuyorum. Sende özen gösterirsen şahsın adına ben sevinirim. Ayrıca istersen irdelemeyelim ama birkaç ss ve ne olduğu belli olmayan bir video ile burada lakırdı yapmana izin yok. Forum kurallarını okumanı tavsiye etmeme de gerek yok. Modül ekibi olmayan ve yaza kadar rezerv olan bir konuyu açık tutmaya da gerek yok. Madem ilerleme olmayacak Yaza kadar kilitle olsun bitsin. Yahut bu hali ile beta, alpha , gamma ya da adı herneyse birşey upload et görelim. Daha da sözüm yok.

Sayın Caliph, teamüller belli. Doğru bir şekilde ana giriş yapılması gerektiğini süreç içerisinde de belirtmeye devam edeceğim. Gereği yapılsın lütfen!

Bu kadar saldırgan olmanın amacı ne? İstediği zaman çıkarmada özgür adam, modu zaten kendi yapıyor ayda 1-2 ss koysa bile takip edecek kişiler için yeterli bence ayrıca modu bende bekliyorum, başarılar.

Arkadaşım kafanmı güzel senin gitya başka konuya uzaklaş yorum felan yazma benim konuma istemiyorum.. sanane benim çıkaracağım moddan ben konunun başında belirttim mi şu tarihte çıkacak diye yoo istediğim zaman çıkartırım..

Karatasak said:
K A T S U M O T O said:
Haddini aşma. Üslubuna da dikkat et. Ya adam gibi teamüllere uyar, konuyu güncellersin ya da paşa paşa kitlersin!
Kilitlemek gibi bir zorunluluğu yok, ister günceller ister güncellemez ayrıca, bu adamın keyfine bakar.Niye bu kadar saldırgansın anlamış değilim küçükken bi tarafına mod falan mı girdi?

@ Furkan, Forum kurallarına uymayan ilk sensin tamam ben de bu yaptığım ile uymuyor olabilirim. Ama bir işlem başlatılacaksa bu senin hakkında ve senin konun da olacak. Ya adam gibi tanıtım yapar, çalışmalara devam edersin ya da konuyu kilitlersin bu kadar basit. Ya herro ya merro kardeş ..

K A T S U M O T O said:
Permanently almış muhattabım değil ..
:lol:
K A T S U M O T O said:
@ Furkan, Forum kurallarına uymayan ilk sensin tamam ben de bu yaptığım ile uymuyor olabilirim. Ama bir işlem başlatılacaksa bu senin hakkında ve senin konun da olacak. Ya adam gibi tanıtım yapar, çalışmalara devam edersin ya da konuyu kilitlersin bu kadar basit. Ya herro ya merro kardeş ..
Yazdıklarımdan ne anlıyon?

K A T S U M O T O said:
Daha da birşey demiyorum. Gün ola harman ola. Vakit gelince hesap sorulacak şimdi susma zamanı.
Bencede sus çok konuşmuşsun gir mod geliştirmeye bir sürü kaç aydan beri güncellenmeyen mod var  :wink:

SuqLaT said:
K A T S U M O T O said:
Daha da birşey demiyorum. Gün ola harman ola. Vakit gelince hesap sorulacak şimdi susma zamanı.
Bencede sus çok konuşmuşsun gir mod geliştirmeye bir sürü kaç aydan beri güncellenmeyen mod var  :wink:

SuqLaT senin bu yaptığın adilikten başka bişi değil. Mesaj atmak istemiyorum diyorum. Yırtık dondan çıkarcasına çıkıp laf atıyorsun. Sanane benim düşüncelerimden. Aklına nöronların pompalamadığı içerik şu Mod geliştirme de bir sürü güncellenmeyen konu var ama hepsinin bu konudan farkı Liderlerinin konuyu sanki güncelmiş gibi davranmamasıdır. Bu modülde madem güncel değilse en azından Yaz'a kadar tozlu sayfalara gömülmelidir.

Herneyse daha başka konuşmak istemiyorum.
Müdahil olmak isteyen bazı açlar var ama olsun. Laf atmayın karşılığını ne olursa olsun alırsınız!

Back
Top Bottom