[SP] Bozkır 'ın Alınyazısı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
HyperCharge said:
bir de bir şey soracağım, modu baltalıyorsun diyebilirsiniz, fakat aklıma takıldı.  :grin:

bu alttaki resimde, sağdaki şehir görünümü bana yüzüklerin efendisinde ki adı Rivendell olan bir elf şehrini hatırlattı  :roll::

j4N4dm.jpg

merakımdan sordum, dikkate almasanız da olur.
Gısganç.
Şaka bir yana google görsellerde buldum, hatalarımızı söyleki düzeltelim.  :cool:

HyperCharge said:
bir de bir şey soracağım, modu baltalıyorsun diyebilirsiniz, fakat aklıma takıldı.  :grin:

bu alttaki resimde, sağdaki şehir görünümü bana yüzüklerin efendisinde ki adı Rivendell olan bir elf şehrini hatırlattı  :roll::

j4N4dm.jpg

merakımdan sordum, dikkate almasanız da olur.
Evet benziyor ama Rivendell öyle değil.

Çok bariz birkaç kelime hatasını düzeltme ihtiyacı duydum. Ayrıca O Fontları nereden yaptınız söyleyebilir misiniz? Bir kaç düzeltme ve saydamlaştırma ihtiyacı var Düzeltebilirim isterseniz daha hoş görünür konu bakımından. Özellikler fontunda Ö yazabilmek ama İ yazamamak.
Modellemeci-->Modelci. Daha mantıklı.
Kodlamacı--> Kodlayıcı. Biraz daha düzeltilebilir.
Senaryocu nedir :???: Senarist.

Cpt. Tlgklz said:
Çok bariz birkaç kelime hatasını düzeltme ihtiyacı duydum. Ayrıca O Fontları nereden yaptınız söyleyebilir misiniz? Bir kaç düzeltme ve saydamlaştırma ihtiyacı var Düzeltebilirim isterseniz daha hoş görünür konu bakımından. Özellikler fontunda Ö yazabilmek ama İ yazamamak.
Modellemeci-->Modelci. Daha mantıklı.
Kodlamacı--> Kodlayıcı. Biraz daha düzeltilebilir.
Senaryocu nedir :???: Senarist.
Tabi isteriz :smile:

AslanlıYol461 said:
Merhaba kardes ben mod ismine takildim turk istilasi hos olmamis gibi turklerin dogusu fena degildi niy3 degistirdin?
Kardeşim biz istedik değiştirmesini çünkü Selçuklu'yu anlatırken istila demesi daha mantıklı çünkü Anadolu'yu gerçek anlamda istila ediyoruz. Ayrıca Türkler'in doğuşu demek için Hun yahut GökTürük devletinin konu alınması gerekirdi.

KızılÇeri said:
AslanlıYol461 said:
Merhaba kardes ben mod ismine takildim turk istilasi hos olmamis gibi turklerin dogusu fena degildi niy3 degistirdin?
Kardeşim biz istedik değiştirmesini çünkü Selçuklu'yu anlatırken istila demesi daha mantıklı çünkü Anadolu'yu gerçek anlamda istila ediyoruz. Ayrıca Türkler'in doğuşu demek için Hun yahut GökTürük devletinin konu alınması gerekirdi.
Öyle de istila sözcüğü biraz garip geldi kulağıma ondan dedim :smile:

TurkicKhan said:
Başarılar. Aynı cami modelinden bendede var o sizin değil herhalde  :smile:

hbF5SIa.png
İvet  :lol:. Camiyle gemi modeli bizim değil.Sen cami modelinin kaplamasını da bulmuşsun :smile:. Bizim kolumuz o kadar uzun değil. Sağol. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom