[SP] Şehzade Mustafa

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Alınma ama böyle dizileri izleyip, gaza gelip böyle modlar yapanları fazla desteklemiyorum. O gaz bitince ne olacak ?

Cunning Fox said:
Başarılar.
Teşekkürler
1453FSM said:
süpersiniz vallahi gelsin hemen indirmezsem  birde cihangiri felan ekliyecekmisiniz ?
Ekliyeceğiz teşekkürler
SalsusAtheos said:
Moddaki diyalogların imlası da konunun imlası gibi olmaz umarım
Olmaz konuyla modu bir tutmayalım.
Schreiber said:
Başarılar çok güzel görünüyor.

Listeye ekledim bilgin olsun..
Teşekkürler liste içinde sağol :smile:
Partizanes said:
Merak Uyandırıcı Bir Mod.Beklediğimi Soyleyebililirim.
Teşekkürler az daha ilerleyip yeni resimler paylaşıcam.
SkilletMonster said:
Alınma ama böyle dizileri izleyip, gaza gelip böyle modlar yapanları fazla desteklemiyorum. O gaz bitince ne olacak ?
Yeni gelecek olan resimler ve videolar ile diziden hiçbir gaz alamadığımı anlarsınız umarım yorum için teşekkürler.
enesdem1 said:
başarılar  :cool:
Sağol :smile:
taner2000 said:
ne zaman çıkar bu mod ?
Daha  dün başladık ekipde 2 kişiyiz katılanlar oldukça çıkış süresi kısalır.

Başarılar kardeşim  :wink:
Bende yıkıcı yerine yapıcı olmak lazım ki daha iyi şeyler ortaya koyabilsin.Bugün OSP kullanır,yarın kendini geliştirir modellemeye başlar kendi bir şeyler ortaya koyar.Hem OSP kullanmak suç mu? Adı üstünde açık kaynak,adam zaten bunları ben yaptım demiyor.OSP diye de belirtir.Sonuçta yaptığı modu parayla satmıyor veya zorla oynattırmıyor.İsteyen oynar isteyen oynamaz.

Neo~TheChosen said:
Bende yıkıcı yerine yapıcı olmak lazım ki daha iyi şeyler ortaya koyabilsin.Bugün OSP kullanır,yarın kendini geliştirir modellemeye başlar kendi bir şeyler ortaya koyar.Hem OSP kullanmak suç mu? Adı üstünde açık kaynak,adam zaten bunları ben yaptım demiyor.OSP diye de belirtir.Sonuçta yaptığı modu parayla satmıyor veya zorla oynattırmıyor.İsteyen oynar isteyen oynamaz.

Kendi yaptığı şeyler çok az. Troopları editleyecek, tarihi değiştirecek, face kodlarını değiştirecek ve isimleri değiştirecek. Bu kadar başka hiç bir fazladan şey olmayacak ve işin en önemli 2 kısmı da OSP ile gidecek.

* Freelancer özelliklerini içeriyor.
* Diplomasi özelliklerini içeriyor.

demiş. Bunlar zaten hazır şeyler. Herkesin her moduna koyabileceği şeyler.

Eğer gerçekten elimden iyi bir şey çıkacak diyorsa fazladan diğerlerinde olmayan bir şey eklemeli. Yoksa diğer Osmanlı modlarından hiç bir farkı olmaz.

Redstone Knight said:
Neo~TheChosen said:

Kendi yaptığı şeyler çok az. Troopları editleyecek, tarihi değiştirecek, face kodlarını değiştirecek ve isimleri değiştirecek. Bu kadar başka hiç bir fazladan şey olmayacak ve işin en önemli 2 kısmı da OSP ile gidecek.

Eğer gerçekten elimden iyi bir şey çıkacak diyorsa fazladan diğerlerinde olmayan bir şey eklemeli. Yoksa diğer Osmanlı modlarından hiç bir farkı olmaz.
Beklentisi yüksek değil zaten.Kendine göre biraz daha zevkli hale getirebilmek için OSP ekliyor.Beklentisi büyük olan modlar zaten kısa sürede bitirilmiyor.Ve 2 yılda sürse dahi beklentiyi karşılıyorlar(1257 AD,Brytenwalda vs).Her mod mükemmel olucak diye bir şey yok.Freelancer,diplomacy ve çeşitli osp ler eklese bile,asıl emek zaten o OSP leri yapıp forum halkına sunanlarda.Hem zaten yeni oyun gelicek(Bannerlord).O aradaki boşlukta kendine göre bir şeyler yapabilir.Dediğim gibi oynayıp oynamamak herkesin kendi tercihi.

Zetra_ernat said:
Modeller çok başarılı.

Başarılar.
Sağol teşekkürler
Redstone Knight said:
Itemlar osmanlı senaryosundan (ki o da başka bir moddan), harita da OSP.

Mustafa Kemal ekleyen moddan bir farkı olacağını düşünmüyorum.
Osmanlı senaryosunu yapan arkadaşdan her türlü izini aldım ben osp yide açıkladım zaten.
Neo~TheChosen said:
Çok Sağol :smile:

Redstone Knight said:
Neo~TheChosen said:

Mod daha 2 gündür yayınlandı konu kilitlenmesin diye bağzı resimler attım süpriz şeyler tabi eklicem ön yargılı olmayın

Schreiber said:
Sende Mustafadan etkilenenlerdensin galiba  :?: iyi fikir ama. Tekrardan başarılar.
50 kere söyledim etkilenme değil arkadaşlar :smile: mustafanın gerçek resmi sadece 1 minyatür oda pixelleri kötü bu yüzden mehmet günsürün fotoğraflarını kullanıyoruz modu bayadır düşünüyorduk zaten sağol yinede :smile:

Deli Paşa said:
O yeniçerinin modellerini kendiniz mi yaptınız yoksa OSP mi? Nereden aldıysanız lütfen ilk mesajda belirtiniz.

Görmezden mi geliniyorum? Osp kullanıp konuda yer vermemek model hırsızlığı ile bir tutulup ceza sebebidir. Madem görmezden geliyorsunuz konuyu kilitliyorum. Özel mesajla meramını anlatana kadar da açmayacağım.

Ekleme: Konuda yazıldığı gibi modeller Ender Oğuz'a ait değil. Ottoman 1453 modunun modelleri.

Konu, Ottoman 1453 yapımcılarından izin alındıktan sonra açılacaktır.

Mod yapımcısı, osplerin kaldırılacağı ve itemlerin tekrar modelleneceği konusunda verdiği bilgi üzerine mod konusu tekrar açılıştır.

Kolay gelsin.

Arkadaşlar modla ilgili çalışmalar devam ediyor hiç aksamadı OSP lerden izin alınana kadar sıfırdan askerler kılıçlar yapılacak.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom