Soylu Haydut Üçlemesi 1. Kitap Final [14 Temmuz 2012]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ErKuTErDeM said:
hikayeyi okudum ama 3 kitap olacak sanırsam?
Bir 3 lemenin  3 kitap olması mantıksız ve saçma zaten değil mi ? :grin: 3'leme olunca 3 kitap oluyor kardeşim.

Cesar Borgia said:
Thermicias Diyorumki Hikayedeki Thermiciasin Ozel Hayatina Gir Biraz Evlensin Falan :smile:
Evlendi ya?! :shock: :shock:

SavaSanSahin said:
benim de anlamadığım bişey var
köy nasıl şehir haline geliyor onu anlamadım yahu
Köy, normalde popülasyon artışından dolayı şehir oluyor, ama ben, ülkenin başkentinde bulunan lonca genel başkanından alınan bir belgeyi de ekledim :grin:

TheGoldStander said:
Okudum.Muhteşem olmuş.Ther'e Şehrinin isminin takılması da değişik ve güzel olmuş.Teşekkürler.
Saol dostum :smile:

gerçekten güzel hikaye  yeni okumaya başladım ama bölümleri program ile cep telefonuna atıp nere gidersem okuyom :grin:

Cesar Borgia said:
Thermicias Diyorumki Hikayedeki Thermiciasin Ozel Hayatina Gir Biraz Evlensin Falan :smile:
katılıyorum yahu.Biraz sosyal hayatı da ekleyebilirsin.
ama buradakiler sanki biraz
erotizm
bekliyor

SavaSanSahin said:
Cesar Borgia said:
katılıyorum yahu.Biraz sosyal hayatı da ekleyebilirsin.
ama buradakiler sanki biraz
erotizm
bekliyor
O şeyleri eklemem dostum :grin:

Ve ikincisi: THERMİCİAS EVLENDİ YA?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

kardeş senin hikayenin en sevdiğim yanı  ilk olarak diğer kişilere bakış  anlatıcı olarak kahraman anlatımı kullanıyorsun ve bir kişinin ağzından bütün olayları millete  aktarıyon ve olayların habire değişmesi ben karaliste bölümüne geldiğimde  heralde bölüm sonuna kadar bunları öldürcekk sandım sonra harlusa yakalanması lord olması şehir kurması  kral olması süper :grin:

Hegen_ said:
kardeş senin hikayenin en sevdiğim yanı  ilk olarak diğer kişilere bakış  anlatıcı olarak kahraman anlatımı kullanıyorsun ve bir kişinin ağzından bütün olayları millete  aktarıyon ve olayların habire değişmesi ben karaliste bölümüne geldiğimde  heralde bölüm sonuna kadar bunları öldürcekk sandım sonra harlusa yakalanması lord olması şehir kurması  kral olması süper :grin:
Saol dostum :smile:

Uzun bir süre TW'den ayrı kalmıştım geri döndüm, ayrıca hikayeme de başlamış bulunuyorum... Ama belli bir zaman sonra paylaşmaya başlayacağım, ayrıca 2. ve 3. kitap 3. kişi ağzından anlatılacak, şaşırmayın :grin:

Thermicias said:
Uzun bir süre TW'den ayrı kalmıştım geri döndüm, ayrıca hikayeme de başlamış bulunuyorum... Ama belli bir zaman sonra paylaşmaya başlayacağım, ayrıca 2. ve 3. kitap 3. kişi ağzından anlatılacak, şaşırmayın :grin:
büyük merakla bekliyorum.Hikaye oyundaki kalradya haritasındamı geçiçek  yeni bir harita oluşturacakmısın kalradya dışı v.s

HeLL_ said:
Thermicias said:
büyük merakla bekliyorum.Hikaye oyundaki kalradya haritasındamı geçiçek  yeni bir harita oluşturacakmısın kalradya dışı v.s
Yok, kalradya içinde devam edecek ve tahmin edeceğiniz gibi macera dolu olacak yine :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom