SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

Playstoreden warband almayı düşünüyorum da aldığımız key steam keyi mi yoksa oyuna ilk girdiğimizde istediği serial key mi ?

ben playstoreden oyun aldımda ordaki aktivasyon kodunu steamden ürün etkinleştire basıyorum olmuyo yardımcı olabilirmisiinz?

Maximus95 said:
ben playstoreden oyun aldımda ordaki aktivasyon kodunu steamden ürün etkinleştire basıyorum olmuyo yardımcı olabilirmisiinz?
PlayStore'dan aldığın kodu steam üzerinden aktif edebilirsin. Sorun çıkarsa destek ekibine mail atabilirsin. Bazen key uyuşmazlığı sorunu yaşıyor kullanıcılar.

Mia said:
Maximus95 said:
PlayStore'dan aldığın kodu steam üzerinden aktif edebilirsin. Sorun çıkarsa destek ekibine mail atabilirsin. Bazen key uyuşmazlığı sorunu yaşıyor kullanıcılar.

Bütün oyunlar steama olmuyorki.

Benimde demek istediğim, Playstore'dan oyun alınca orada yazıyor,
NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.
diye yazıyor.

oguyes95 said:
Peki oyunu satın alınca faturada belitiyor mu oyun alındığına dair.
Sana fatura yazıyor ayrıca eğer internet faturasından ödüyorsan internet fiyatı ve faturası internetin üzerine kayıtlı olduğu kişiye gidiyor.

1-)şimdi benim internet 0,2 hızı mobil internet laptop aracılığı ile wifiden bağlanıyorum.Şimdi internet kafeden indirsem steam'a kodu yapıştırısam olur mu?
2-)Format atmadan önce programlardan özelliklerden kaldırsam tekrar yükleyip steam ile oynayablilir miyim?
edit=ttnetsiz nasıl üye olabilirim?

Back
Top Bottom