Servere PWmod Româneşti!

Users who are viewing this thread

bpopa27

Master Knight
S-a gândid vreodata careva să creeze un server PWmod special pentru noi Românii?
Problema este aceea că: Dacă aveam posibilitatea de a hosta un server , l-aş face, dar nu pot datorită serviciului de internet. Mereu am vrut un astfel de server unde sa jucam noi, cei din comunitatea românească în general şi să ne cunoaştem mai bine(CA ŞI GAMERI :wink:)
Zic doar că: Dacă are careva posibilitatea de a hosta un astfel de server, Î-l rog să dea un Replay sau, ştiu eu, să dezvolte acest topic.
 
bpopa27 said:
Sau nu le-au trecut prin cap  :wink:
putin probabil.
nici macar pe warband nu s-au strans destui care sa il populeze. acum linkmania incearca sa tina unul de 'with fire and sword' si nu prea au succes.
ce te face sa crezi ca un server cu un mod obscur ar avea succes la romani? marea majoritate(din cei care detin jocul si pot juca mp :lol: ) nici nu se obosesc sa joace moduri in multiplayer. exista moduri de multiplayer mai bune si mai populare decat pw.
parerea mea, hic...
 
cifre said:
bpopa27 said:
Sau nu le-au trecut prin cap  :wink:
putin probabil.
nici macar pe warband nu s-au strans destui care sa il populeze. acum linkmania incearca sa tina unul de 'with fire and sword' si nu prea au succes.
ce te face sa crezi ca un server cu un mod obscur ar avea succes la romani? marea majoritate(din cei care detin jocul si pot juca mp :lol: ) nici nu se obosesc sa joace moduri in multiplayer. exista moduri de multiplayer mai bune si mai populare decat pw.
parerea mea, hic...
Ai auzit vre-o dată de : United_EU_PW?, ii cel mai populat server de PWmod de pe  original, iar pe crack iarăşi sunt destule
 
Atentie nu degenerati discutia!
Popular? hahaha, probabil nu ai jucat altceva, ma rog... popular printre romani cel putin, nu cred.
 
V-am atentionat...
bpopa27, ai cam o saptamana liber de reply ca sa ai timp sa citesti regulile.
The_dragon, ai warning pentru participare si incitare la discutii.
 
Back
Top Bottom