Rise and Fall - Osmanlı Modu [(Yeni lider, Ulubatlı - LOCKED!)]

Kimin girişi kazanmalı?

• Cioss

Votes: 34 43.0%
  • Vulpes

Votes: 45 57.0%

• Total voters
    79
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
The Sun is Rising - Güneş Yükseliyor
Mod ile bir de biz de bazı mod çalışmaları yapsak kabul eder misiniz? Sıksam 2 tane anca yaparım ama olsun :grin:

troop tree için bknz: 10. sınıf tarih kitabı sayfa 50 konu başlığı : OSMANLILARDA ASKERî TEŞKİLAT

ModernWarfare said:
v5xte8.jpg

zırh denedim ilk kez :smile:
zırh denemişsin ama kalkan olmuş

Eğer hangi padişahın dönemini söylersen biraz daha isim bulma konusunu kısıtlayabiliriz

örneğin kanuni sultan süleyman dönemi ise Muhteşem Osmanlı diyebilirsin ya da yaratıcılığına kalmış ben de çok yoktur :smile:

erdem_10 said:
yaw benim vaktim bol o yüzden herkese model yaparım günde 50 modelllik kapasitem var siz dert etmeyin hiçbiriniz mağdur olmazsınız :mrgreen:

Günde 50 model yapacağına 50 günde 1 model yapmaya çalışmalısın.

S1NY4L said:
wwsasd said:
troop tree için bknz: 10. sınıf tarih kitabı sayfa 50 konu başlığı : OSMANLILARDA ASKERî TEŞKİLAT

Aynen geçiriyorum=

OsmanlıOrd-KaraKuvvetleri-KapıkuluAskerleri-KapıkuluPyd.-AcemiOcğ,Yeniçeri,Cebeci,Topçu,TopArb,Lağımcılar,Humbaracılar,Bostancılar
                                                      \/                        \/
                                                      \/              KapıkuluSüvarileri-Silahtarlar,Sipahiler,Sağvesol Ulufeciler,Sağvesolgaripler.
                                                      \/
                                          EyaletAskerleri-TımarlıSph-YayaVeMüsellemler,Azaplar-Akıncılar,Yörükler,Deliler,Beşliler,Sakalar
                                                      \/
                                          Yardımcı Kuvvetler-Bağlı devlet ve Beyliklerin gönderdiği kuvvetler.

Yoruldum vallahi,eğer ben bunları biliyordum falan dersen döverim :grin:

ben bunları biliyordum . . . :grin: fotoğrafını çekip yükliycektim ama üşendim :grin:

Bu arada modun ismi çalıntı olmasın rise and fall  mesela          Civilization of Ottomans yada Rise Of Ottomans

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom