^^ Rehberlerin Kralı: Forum Haritası 2010 ^^

Users who are viewing this thread

Sağolasın :smile: Bugün Yorgunum.Yarın Falan Çıkan Çıkmış Warband Modlarının Linklerini Koyacağım.Yanınada Küçük Açıklamalar.
Bütün Tavsiyelere Açığım.Tavsiye Edin Ben Yapayım.Unuttuğum Konu Varsa Söyleyin Ekleyeyim.

GhosTR said:
Sağolasın :smile: Bugün Yorgunum.Yarın Falan Çıkan Çıkmış Warband Modlarının Linklerini Koyacağım.Yanınada Küçük Açıklamalar.
Bütün Tavsiyelere Açığım.Tavsiye Edin Ben Yapayım.Unuttuğum Konu Varsa Söyleyin Ekleyeyim.

Tamam, sen bu küçük açıklamaları koyarsın. Altınada Türkçe Tanıtım dersin. Bir mesaj yazarız onun #permalinklerini koyarık  :twisted: :smile:

GhosTR said:
Code:
Permalink Nedir Yahu ?

Edit: Hepten Vazgeçtim.Şimdi Yapsam Güzel Olmuycak.En İyisi Yapmamak.Başka Şeyler Eklrim

:lol:
Tıkladığın zaman mesaja yönlendiren linkler. Mesajın üstündeki yazıdan alıyorsun. Misal:
2-3 üstteki senin mesajını perması  :mrgreen:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,124215.msg3015143.html#msg3015143

Eheh Sağolsun Armağan Bey Mount&Blade 2 Ye Bırakmadan Getirdi Multiplayeri

Ama Niyeyse Foruma Hiç Girmiyor.En Son Sayfalarda (Yani İlk Konularda)Hep Armağan Beyin Mesajlarıda Var.Şimdi Duyuru Yapmaya Bile Uğramıyor :roll:

GhosTR said:
Konu Sabitlenmedi.Ne Olacak Şimdi Bu Konu :roll:

Biz uplarız :razz:

Hep üstte kalır :smile:

Edit:
GhosTR said:
Eheh Sağolsun Armağan Bey Mount&Blade 2 Ye Bırakmadan Getirdi Multiplayeri

Ama Niyeyse Foruma Hiç Girmiyor.En Son Sayfalarda (Yani İlk Konularda)Hep Armağan Beyin Mesajlarıda Var.Şimdi Duyuru Yapmaya Bile Uğramıyor :roll:
Belki de foruma uğrayamayacak kadar yoğun çalışıyorlardır. :roll: Yeni versiyonda bizi müthiş süprizler bekliyor olabilir. :grin:

Back
Top Bottom