Rangers of the North[Ranger]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dün RJ tagı giyip antremana katıldı sorduğumuzda sadece 1 maçlık katıldım klanlarına dedi işte nankörlük arkamızdan çevirdiği bu iş ve klandan çıkıyorum diye bir bildirim gelmedi gerek kalmadı klandan atıyorum...

Edit:Konunu tepelere çıkardım işte daha ne istiyorsun .D:grin::grin:

TheLastHero said:
Dün RJ tagı giyip antremana katıldı sorduğumuzda sadece 1 maçlık katıldım klanlarına dedi işte nankörlük arkamızdan çevirdiği bu iş ve klandan çıkıyorum diye bir bildirim gelmedi gerek kalmadı klandan atıyorum...

Edit:Konunu tepelere çıkardım işte daha ne istiyorsun .D:grin::grin:
La sen belamısın olm nasıl bi insansın ya post kasıyosu resmen konun en son sayfa olması senin kirletmenden iyidir

Post mesaj yazmakla kasılmıyor ayrıca ben burda ciddi bir konu konuştum basit birşey değil Bizim bir üyemizin bizden habersiz sizinle iş birliği yapması eğer oyuncumuzu kullanıcaksanız bize bildirmeniz lazımdı bizim arkamızdan iş çevirmeniz büyük saygısızlık post mesaj yazarak değil 15 sn de bir sayfa yenileyerek forumda vakit geçirerek kasılır...

Post zaten mesaj demek? :roll: Neyse uzatmayın RoboRoach Rangerda. RJde değil. Kapatın uyarı almayın.

BoromirofGondor said:
Xefor Cioss said:
Sen RJde değilmiydin?
Çıktım ordan ama kalbim onlarla

Kalbin kaç klanla lan :smile:

Girecek olan arkadaşları şimdiden uyarayım , anasayfaya kanıp girmesinler.  :roll:

TheLastHero said:
Post mesaj yazmakla kasılmıyor ayrıca ben burda ciddi bir konu konuştum basit birşey değil Bizim bir üyemizin bizden habersiz sizinle iş birliği yapması eğer oyuncumuzu kullanıcaksanız bize bildirmeniz lazımdı bizim arkamızdan iş çevirmeniz büyük saygısızlık post mesaj yazarak değil 15 sn de bir sayfa yenileyerek forumda vakit geçirerek kasılır...

Bu da ilginçmiş , mesaj sayısının sayfa yenileyerek artması.

Rütbe atlamak 15 saniyede bir değil sayfa yenilemekle değil , forumda aktif dolaştığın süre boyunca olur. Eğer 15 dakika sonrasında aktif olmazsan(sayfa yenilemezsen/değşitirmezsen) dakika sayacı artmaz.

Pandemona said:
BoromirofGondor said:
Xefor Cioss said:
Sen RJde değilmiydin?
Çıktım ordan ama kalbim onlarla

Kalbin kaç klanla lan :smile:

Girecek olan arkadaşları şimdiden uyarayım , anasayfaya kanıp girmesinler.  :roll:

TheLastHero said:

Bu da ilginçmiş , mesaj sayısının sayfa yenileyerek artması.

Rütbe atlamak (yani anlatmaya çalışıp çuvalladığın) 15 saniyede bir değil 15 dakikada bir sayfa yenilemekle olur.

Yok zaten uğraşmıyorum saniye yazmışım bu arada ehehe :grin:

Robo İle konuştum RJ de kalmak  istediğini söyleyip özür diledi şimdi ordan isminin silinmesini rica ediyorum.

Eminteoman bence dış görünüşe aldanıpda bir hata yapma derim sanada.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom