Paylaşmama Açlığı

Users who are viewing this thread

Ben daha ciddi birsey gormedim yillardir. Bir tek eradirin robin hoodu gercekten gormeyi beklemedigim cok hos bir atilimdi. O da bitti herhalde.

HyperCharge said:
Peki ortaya kimsenin yapmadığı birşey koydum,hatalarını düzelttim,ama birkaç tane bilmediğim bir hatadan aldım,diyorlar ki;
hatayı kendin düzeltirsen daha iyi olur.

gibi bir cevap nasıl veriliyor senin yorumundan yola çıkılırsa ? Alınma lütfen.gerçekten birşey yapınca bile yaptığımız hataları fark edip bilen ama yardım eden yok.gerçi onları zorlamıyoruz.ama,ortaya ciddi birşey konmuşsa,bu forumun devir atlamasına yardımcı olacaksa,ona yardım etmek gerekir diye düşünüyorum.en azindan hatanın neyden kaynaklandığını söylese bile yeter.çok basit birşey.kendin çözsen daha iyi olur sözünden daha iyi bir cevap olur.

Ama dediğine mutlaka hak veriyorum.

Bu Adama Hak Veriyorum Çünkü Derslerinden Hep Yararlandım  :lol:
Erozbeyinde Dersleri Güzel Saolsun Oda.

Ama Bence En Büyük Ama En Büyük  Sorun Kibir. Nedense Arkadaslar Çok Kibirli. Kötüleci Python Kodu Yazmak Aslında Basit (Ögrendikten Sonra) Ama Mesala Deniz Savasları Aynı Olucak Çünkü O Yapan Adamla Aynı Kod Kütüphanesini Kulanacam. Dedigim Gibi Herkez 10 Numara Adam. Ama Birlik Sıfır. Bence Dersleri Ceviren Arkadaslarında Hakkını Yemeyelim Sonucta Burda Ben Hiç Türklerin Kendi Yaptıgı Kodu Görmedim Yada Dikkat Etmedim Vardır Belki. Biraz Kibirlenmeyi Bıraksalar Çok İyi Olur. Saten Kibirlenen Arkadaslar  Biliyor Kendilerini Söylemeye Gerek Yok. Herkeze Saygılar  :grin:

bence de en büyük sorun daha kendi dilini kullanamayan adamlardan ingilizce mod sayfalarını araştırmasını beklemek, kod dilini anlamasını beklemek...

Artizan said:
bence de en büyük sorun daha kendi dilini kullanamayan adamlardan ingilizce mod sayfalarını araştırmasını beklemek, kod dilini anlamasını beklemek...

Bu Forumdaki Bu Dil Sorunu Nedir Ya ? Sanırsam Hepiniz Güzel Türkçe Bölümünden Mezunsunuz

Artizan said:

burakhh said:
Artizan said:
ingilizce mod sayfalarını araştırmasını beklemek, kod dilini anlamasını beklemek...

Bu Forumdaki Bu Dil Sorunu Nedir Ya ? Sanırsam Hepiniz Güzel Türkçe Bölümünden Mezunsunuz

O zaman bu konu üzerine tartısalım. Çözümler üretelim , yapalım.

Çözümü bulup uygulamak başka şey , ekip oluşturup  saatlerce tartışmak ve kararsızlık başka . Bence temel çürükleri ortadan kaldırmak lazım . Hem bilenler hemde bilmeyenlerin öncelikle üslubunu düzeltmesi gerek . (Hepsi değil ) birbirimizi anlayınca sorunlarda kolay çözülür . Yanlışsam duzeltin lütfen.

Schizophren said:
Çözümü bulup uygulamak başka şey , ekip oluşturup  saatlerce tartışmak ve kararsızlık başka . Bence temel çürükleri ortadan kaldırmak lazım . Hem bilenler hemde bilmeyenlerin öncelikle üslubunu düzeltmesi gerek . (Hepsi değil ) birbirimizi anlayınca sorunlarda kolay çözülür . Yanlışsam duzeltin lütfen.

Haklısın Aslında Ama Mesala Bana Diyorlarki İlk Harfi Büyük Yazıyorsun Alıskanlık Olmus Ufaklıktan Beri. Türkçen Kötü Diyip Yüzüne Vurmaya Gerek Yok. Basta Bunu Haledersek Sorun Çözülür Bence.

burakhh said:
Black Dead said:
O sorun mu şimdi?

Değildir Kesin.

Şimdi arkadaşım sen isinle özel hayatını birbirine sokarmısın. (Bu bir örnek )

Demem o ki mod yapan arkadaşlarımızın birbiriyle aralarındakı sorunlar kendilerini ilgilendirir . Ama bu grup kuralim modcelari toplayalım felan fistik muhabbetinin başarılı olmama nedeni işte . Ve buda ileriye dönük problemler yaşatıyor . Anlatabiliyormuyum ? Demek ki bizim başka bir metod geliştirmemiz lazım . Bunu şöyle bir örnekle açıklaya bilirim :

Birer çiftçi olduğunuzu hayal edin . Uygun gördüğümüz bir merkeze uygun gördüğünüz kadarini bıraktığınızı farzedin . Ve bunu bütün çiftçiler yaptığını hayal edin . Gitmemiz gereken yol bu bence . Biz millet olarak uyum içinde çalışmayı halen dağa öğrenemedik . Yanlışsam düzeltin.

Ya kardeşim bak dil ile mod yapımı  karıştırmışsın.O öğrenmeni engellemez.

Black Dead said:
Ya kardeşim bak dil ile mod yapımı  karıştırmışsın.O öğrenmeni engellemez.

Ben engeller demedim saten. Ben sanada bisi dememdim.  Geçmis yorumları okusan kime dedigimi anlardın

burakhh said:
Artizan said:

yok hepimiz okuma-yazmayı normal yollardan öğrendik, sen ilkokulu dışardan bitirdin heralde.

Ayrıca kimsenin birbirine yardım etme zorunluluğu yok sadece yardım ederse daha hoş ve iyi olur gelecek için.

Back
Top Bottom