Oyun Türk yapımı ama Talewords İngilizce forumunda dinimize atıp tutuyorlar?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Steelo said:
Sen ne saçmalıyorsun ya bir çık dışarı.Veagir sende kitle konuyu uzamasın forumun %90 zaten atAist dinimize sövecek tabi.
Bunlara anlatamassın, doğruyu kabul etmezler.

Bunlara yarım saat anlatıyorsun.1 sayfa yazı yazıyorsun okumuyor okusada anlamak istediği birşey yok.

Altına sadece şunu yazıyor."Müslümanlar niye teröristilik yapıyor!" veya üstte arkadaşın yazdığı şu; "slam barışı uygun gören bir din iken neden sadece dans eden bir çifti taşlayarak öldürdüklerini vs. sorguluyorlar" şekilde hayatımda gördüğüm en saçma ve en konuyla alakasız bir mesaj atıyor ve sen kriz geçiriyorsun.Oyüzden hiç uğraşma kitle konuyu derin bir nefes al.

Yavrım, bir tam oku öyle karar ver. Ben sana ne anlatıyorum, sen gidip ne anlıyorsun? Beni yargılamak sana mı kalmış ki bir çık dışarı şeklinde konuşabiliyorsun benimle?

Shruikan said:
Steelo said:
Sen ne saçmalıyorsun ya bir çık dışarı.Veagir sende kitle konuyu uzamasın forumun %90 zaten atAist dinimize sövecek tabi.
Bunlara anlatamassın, doğruyu kabul etmezler.

Bunlara yarım saat anlatıyorsun.1 sayfa yazı yazıyorsun okumuyor okusada anlamak istediği birşey yok.

Altına sadece şunu yazıyor."Müslümanlar niye teröristilik yapıyor!" veya üstte arkadaşın yazdığı şu; "slam barışı uygun gören bir din iken neden sadece dans eden bir çifti taşlayarak öldürdüklerini vs. sorguluyorlar" şekilde hayatımda gördüğüm en saçma ve en konuyla alakasız bir mesaj atıyor ve sen kriz geçiriyorsun.Oyüzden hiç uğraşma kitle konuyu derin bir nefes al.

Yavrım, bir tam oku öyle karar ver. Ben sana ne anlatıyorum, sen gidip ne anlıyorsun? Beni yargılamak sana mı kalmış ki bir çık dışarı şeklinde konuşabiliyorsun benimle?
Shurikan bak biz burada İngilizce forumda yapılmaması gereken bir harekete tepki gösteriyoruz.Sen kalkmış körü körüne benim anlatmaya çalıştıklarımı okuyup/okumayıp okusan bile anlamaya çalışmıyorsun önceki yorumlarımı oku anlamaya çalış sonra tekrar yorumlarını bildir tamam? :wink:

Kardeşim bende adamların bizim dinimize atıp tutmasına karşıyım. Ne yapabilirsin ama? Her müslümanın o şekilde şiddet yanlısı olmadığını kanıtlayabilir misin? Yada o adamların sadece ülkelerini savunup boyun eğmediklerini anlatabilir misin? Yada anlarlar mı? Konuda ne kadar sayfa tartışmışlar, hala anlamıyorlar. İstediğin kadar şikayet et düşünce özgürlüğünden herifler yine yırtacak? En fazla forumdan banlatırsın ki istediğin de bu, başarılar sana. Bende zittürüp giderim, anlatamıyorum derdimi.

UngaBunga said:
bırak sen o dinsiz imansızları kendi yağlarında yanacakalar :lol:

Tek avuntunuzda o ya ...

Allegro said:
Gerçek Müslümanlık is uygulanmayan Müslümanlık

Geri kalan herşey için; münafık.

Hayır Taliban kafa kesip bomba patlatırken Kuran'daki ayetlerden motive oluyor, sizin bu bir türlü görmediğimiz, hep oralarda biryerlerdeki hoşgörü barış dini Müslümanlığın motivasyonu nereden geliyor?

Shruikan said:
Kardeşim bende adamların bizim dinimize atıp tutmasına karşıyım. Ne yapabilirsin ama? Her müslümanın o şekilde şiddet yanlısı olmadığını kanıtlayabilir misin? Yada o adamların sadece ülkelerini savunup boyun eğmediklerini anlatabilir misin? Yada anlarlar mı? Konuda ne kadar sayfa tartışmışlar, hala anlamıyorlar. İstediğin kadar şikayet et düşünce özgürlüğünden herifler yine yırtacak? En fazla forumdan banlatırsın ki istediğin de bu, başarılar sana. Bende zittürüp giderim, anlatamıyorum derdimi.
Gitsen daha çünkü anlatamıyorum diyorsun ben anlıyorum ama bence bu düşüncelerin bana yanlış geliyor anlamasam cevap yazabilir miydim.Bence sen beni anlamak istemiyorsun. :wink:

Buradan geri zekalı arkadaşlara sesleniyorum

Fatih Terim İngilizceniz ile "Haçlılar sanki çok mu barışçıldı" demek için kendinizi İngilizce forumdaki konuda piste atıp durmayın. O konuya mesaj atanların büyük çoğunluğu ateist olduğu gibi, objektif bir tartışmanın referans orjini de Hıristiyanlık değildir.

Allegro said:
Buradan geri zekalı arkadaşlara sesleniyorum

Fatih Terim İngilizceniz ile "Haçlılar sanki çok mu barışçıldı" demek için kendinizi İngilizce forumdaki konuda piste atıp durmayın. O konuya mesaj atanların büyük çoğunluğu ateist olduğu gibi, objektif bir tartışmanın referans orjini de Hıristiyanlık değildir.
Burdan sana sesleniyorum burası bir tepki konusudur ve IQ seviyesi senin gibi düşük insanların girmemesi rica edilir :wink:

Sadece Tepki göstermek isteyenler mesaj atsın,Amerika yanlılarına sesleniyorum gidip kendinize yeni konu açın biz burada tepkimizi gösteriyoruz.

Bu arada sölemek istediğim şeyler bizim moderatörlerimiz böle bir konu açsak 4 saat içinde konuyu kilitler ve başlatanıda banlardı,İngilizce forumda acaba moderatör yok mu yoksa onlardamı konuyu destekliyor?

Veagir Şövalyesi said:
Sadece Tepki göstermek isteyenler mesaj atsın,Amerika yanlılarına sesleniyorum gidip kendinize yeni konu açın biz burada tepkimizi gösteriyoruz.

Benim emperyalist olduğumu düşünecek kadar salaksın  :lol:

hasta siempre comandante che

Kararsiz_Atom said:
Veagir Şövalyesi said:

Benim emperyalist olduğumu düşünecek kadar salaksın  :lol:

Ben senin emperyalist olduğunu sölediğimi hiç hatırlamıyorum :grin:
Ayrıca not:Hani orada moderatöre rapor et bölümü varya ona ne işe yarıyordu  :mrgreen:

Kararsiz_Atom said:
Veagir Şövalyesi said:

Ben bir emperyalist ve salağım  :twisted:

İtiraf ettin sonunda :grin:

Veagir Şövalyesi said:
Kararsiz_Atom said:
Veagir Şövalyesi said:

Ben bir emperyalist ve salağım  :twisted:

İtiraf ettin sonunda :grin:

Sen ne komik şeysin .
edit : açmayın dedeler

Adamların ayrımcılık yaptığı yok kimse sana pis mülüman geri kafalı pis cahil dememiş.Adamlar orda İslam barış dini midir diye soruyor ki değildir.

Şimdi çıkıpta Amerikada orda burda masum insanların yanında canlı bomba patlatan,Tecavüze uğrayan 4 çocuk annesi bi kadını önce kırbaçlayıp sonra taşla öldüren,2 vakit namaz kılmıyor diye halkı kırbaçlayan ve bunları kuranın adıyla yapanların barışçıl  olduğunu söyleme.Ne zamandır herhangi bir hoş görü hareketi göremedik sizden.O konudaki adamlar sonuna kadar haklı.

Bu arada Kararsız Atom un emperyalistlikle uzaktan yakında alakası yok

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom