ODTÜ Tanıtım Fuarı TaleWorlds

Users who are viewing this thread

HatasizCooL

Veteran
Sevgili canlar,

Okulun düzenlemiş olduğu ODTÜ fuar gezisinde mühendisliklerin arasında Taleworlds ü görünce, sevindim ve bir o kadar da şaşırdım, Taleworlds'un burada ne işi var demeden edemedim :mrgreen:

Oyunun tanıtımı yapılıyordu[Warband] ve arkaplanda Bannerlord kağıdı vardı. Kendimden bir kaç yaş büyük bir bayanla oyun hakkında sohbet edebilme fırsatını yakaladım. [ Kendisi konuyu okuyorsa o saçma nickli arkadaş benim  :razz: ] Öğrendiğime göre oyunun temelleri ODTÜ de atılıyor, sırf bu bile ODTÜ'yü kazanmak için bir sebep !  :razz:

Ancak forumda hiç Odtü ile ilgili bir konuya veyahut bilgiye rastlamadım, varsa bilgilendirin ki oradan devam edelim, yoksa gidip gören arkadaşlar yorumlarını yazabilirler :smile:

Oyun yapımcıları ODTÜ'nün teknokentinde çalışıyorlar. Ofisleri orada yani. "İkisoft Yazılım Bilgi ve İletişim" olarak geçiyor sanırım orada. ODTÜ'ye ne kadar bağlı olduklarını bilmiyorum. Orada bir çok firma var bildiğim kadarıyla.

Goker said:
Oyun yapımcıları ODTÜ'nün teknokentinde çalışıyorlar. Ofisleri orada yani. "İkisoft Yazılım Bilgi ve İletişim" olarak geçiyor sanırım orada. ODTÜ'ye ne kadar bağlı olduklarını bilmiyorum. Orada bir çok firma var bildiğim kadarıyla.

Üniversite tanıtımı yapılan fuara dahil olduğundan ötürü ODTÜ ile bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Para karşılığı kiralamış olmaları pek mantıklı gelmiyor :smile:

Teknokent için birden fazla şirketin bir arada bulunduğu bir alan diyebiliriz. ODTÜ'deki öğrencilerin içinde parlak olanların ordaki şirketlerde çalışma şansı oluyor bu yüzden. ODTÜ'ye bağlı değil ama çalışanlarının çoğu Bilkent-ODTÜ mezunu.

Back
Top Bottom