Nenea..Putin ajutor.

Users who are viewing this thread

Salut!In ultimul timp am observat ca ''dragul'' meu calculator abia mai poate face ceva...Asa ca daca tot am cativa banuti in pusculita m-am gandit sa imi cumpar unul nou :mrgreen: Daca aveti cateva recomandari pentru mine (sisteme) as fii foarte bucuros sa le aud:smile:
 
din 2000 de lei iti faci un calculator super bun daca il cumperi pe bucati. nu mai vreau sami adun pentru calculator, vreau sami iau un telecaster :razz:
 
Acer AS5750G 9
doar 2299ron
procesor Intel Core i5 @3.1G
video nVidia @GT540M-2GB
hdd 750 GB
memorie 8GB DDR3 1333
Cadou
  Mouse Laptop Microsoft Optical U81-00011 Black        pana la urma asta e :smile: unul ce ma va tine mult si bine =) (E Laptop dar na... pe asta l-am gasit mai ieftin si mai bun :smile: )
 
Muschetaru01 said:
Acer AS5750G 9
doar 2299ron
procesor Intel Core i5 @3.1G
video nVidia @GT540M-2GB
hdd 750 GB
memorie 8GB DDR3 1333
Cadou
  Mouse Laptop Microsoft Optical U81-00011 Black        pana la urma asta e :smile: unul ce ma va tine mult si bine =) (E Laptop dar na... pe asta l-am gasit mai ieftin si mai bun :smile: )
leptopul ala e de 3 ori mai bun decat calculatorul meu.de unde ti lai cumparat ca mil iau si eu ca am niste bani la pusculita(am colindat tot orasul si am mai mers si prin alte orase ) si la ce bn arata doar din descriere are un viitor mare in camera mea
P.S:are si camera web incorporata?(nu prea stiu multe despre laptopuri)
 
alex5a said:
Muschetaru01 said:
Acer AS5750G 9
doar 2299ron
procesor Intel Core i5 @3.1G
video nVidia @GT540M-2GB
hdd 750 GB
memorie 8GB DDR3 1333
Cadou
  Mouse Laptop Microsoft Optical U81-00011 Black        pana la urma asta e :smile: unul ce ma va tine mult si bine =) (E Laptop dar na... pe asta l-am gasit mai ieftin si mai bun :smile: )
leptopul ala e de 3 ori mai bun decat calculatorul meu.de unde ti lai cumparat ca mil iau si eu ca am niste bani la pusculita(am colindat tot orasul si am mai mers si prin alte orase ) si la ce bn arata doar din descriere are un viitor mare in camera mea
P.S:are si camera web incorporata?(nu prea stiu multe despre laptopuri)
Da,are web si-ti voi trimite site-ul imediat.(apropo este quad-core :smile: )
 
mi-am gasit dragostea numai ca am o problema:imi mai trebuie 600 lei(am crezut ca laptopul e mai ieftin ca calculatorul)
 
Back
Top Bottom