NALET STEAMIN NALET HATALARI YARDIM

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

cevherfener

Banned
Öncelikle şunu belirtiyim steamda yaklaşık 30 oyunum var. Hepsi orjinal sonra bana altta yorumlarda yok oyunun korsandır,o yüzden hata veriyordur ,git orjinal oyun al demeyin!!!

hata 1 =
LEFT FOR DEAD 2 hatası 
Left for dead 2 yi geçen sene aldım ve yaklaşık 1 yıl oynadım ,hiçbir sorunu yoktu fakat şimdi oyuna girip online bir sv ye girdiğimde Please remove plug-ins before attempting to connect to a VAC secured server hatası alıyorum sadece singleplayer oynayabiliyorum.

HATA 2 =
Gta 4 episodos from liberty cityi 3 hafta oynadım fakat şimdi oyuna girerken giriyor play diyorum tam açılacakken çalışmayı durdurdu diyor deli oluyorum.Dosyası eksiktir diye yeniden yüklüyorum  şimdi yükleniyor fakat 24 GB oyun :sad:(( indirmeden çözümü söylerseniz mutlu olurum.

hatalarım bunlar cevaplarsanız sevinirim :wink:

cevherfener said:
hata 1 =
LEFT FOR DEAD 2 hatası 
Left for dead 2 yi geçen sene aldım ve yaklaşık 1 yıl oynadım ,hiçbir sorunu yoktu fakat şimdi oyuna girip online bir sv ye girdiğimde Please remove plug-ins before attempting to connect to a VAC secured server hatası alıyorum sadece singleplayer oynayabiliyorum.

Plugin yüklemişsin , yani mod. Onu silmen lazım. Girmeye çalıştığın serverda yüklü olmadığı için almıyor sanırsam.

Tahminim bu LFD 2 oynamadım hiç.

rabbitstayla said:
cevherfener said:
hata 1 =
LEFT FOR DEAD 2 hatası 

Plugin yüklemişsin , yani mod. Onu silmen lazım. Girmeye çalıştığın serverda yüklü olmadığı için almıyor sanırsam.

Tahminim bu LFD 2 oynamadım hiç.

peki plugin nerde :grin: silmek için

cevherfener said:
hata 1 =
LEFT FOR DEAD 2 hatası 

VAC=Valve Anti-Cheat yani Valve'ın hile koruma sistemi
doalyısı ile yüklediğin plug-in'de VAC'i dürtükleyen bir şey var.
plug-in'ler ise genelde Program Files\Steam\steamapps\common\alien swarm\swarm\addons  gibi bir yerde olur (Alien Swarm yerine LEft4Dead'ın klasörü gelecek tabi :grin:)

saol sorunun çözümünü buldum gibi ama tam bulmadan kilitlemiycem  :wink: Dosyalardan birisini silcem haklısın ama sildikten sonra steam uptede yapıyo eksik dosya geliyo  :???:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom