Muhabbet(Resim Koymak Yasak)

Users who are viewing this thread

Caravan

Baron
Denizin resimlerin datebase'yi şişiriyor demesi üzerinde bu başlıkta resim açmak yasak... :mrgreen:

Burda isteyen istediğiyle muhabbet yapsın...

Ben partizana:

Sir prince terbiyesizlik yapmış ama...
İyice sapıtmışlar...
Zaten highblood'u hiç ciddi görmemiştim ama  :grin: neyse...
Çok kötü olmuş ama yaa

bu olayin bundan kaynaklandiginin kaniti.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,12261.1800.html

bir sonraki sayfaya gecenler "lost lamb"in bunu dogruladigini gorurler.

banlenenler konusu: ben girdigimde sok oldum.en cok post attigim konulardan biri,"the member above you thread" konusuna post atmak icin girdim,hem en son postu highy atmis onunla da biraz geyik cevirek! dedim,bi baktim :shock:,highlander we sir yulamiden baska herkes banlenmis sayfada... gercekten tam bir sok oldu benim icin...

simdi konuya girelim:
Sir prince terbiyesizlik yapmış ama
haklisin.juno yeter fln demis,ona karsin devam etmis sir prince...gerci onunla da iyi geyik oluyodu(taa avustralya'da,bizim online oldugumuz saatler uyusuyodu...hatta umut-kedim-oldugunde beni ilk teselli eden de oydu :???:) ama sir prince'in bu sekildeki hareketleri gorulmemis degil,ne de olsa eski bir spamci :razz: herneyse bu sekildeki konular boyle fazla uzatilirsa sonuc bundan farkli olamaz hicbir zaman...[benim bilgisayarim kilitlendi,onlarin sayfayi gormeyi calsirken :lol:]
Zaten highblood'u hiç ciddi görmemiştim ama  neyse...
bence bu yaptigi,her zaman yaptiklarina cok benziyor...demek istedigim cok da farkli degil.o avatar olayini janus'a da yapmisti.7 gunluk ban'i bu yuzden mi yedi bilmiyorum ama,lost lamb'in de highy'i hic sevmedigini bildigim icin,bu ban beni cok sasirtmadi.am a severim ben highy'i,bana iki tane ekran koruyucu hediye etti :grin: herneyse fazla uzattim gibi konunun gidisatina gore devam ederiz...

Benimde biligisayar baya yavaşladı orda...
Birde Jerky squire olmuş o knight değil miydi ya hu?(Bende artık ingilizce forumdan iyice soyutlandım...Partizan istersen bir İngilizce foruma geçelim. Ordada muhabbet yaparız.  :grin: )

Neyse..
Sir Prince geçici ban almışta neden Juno ban almış anlayamadım...

High'ın taklit etmediği bir tek ben varım forum  :mrgreen:
Sir Yulami biligsayarının ağırlaştığını söylemiş :grin: Ama yinede tehlikede...
Artık High yeni fake'i ile gelir forum :razz:

[quote author=caravan]
Sir Prince geçici ban almışta neden Juno ban almış anlayamadım...
[/quote]
[quote author=caravan]
Partizan istersen bir İngilizce foruma geçelim. Ordada muhabbet yaparız. 
[/quote]
bunlarin cevabi ustte verdigim linkte. :grin: biz baya bi muhabbet yaptik lost lamb ile :mrgreen:
[quote author=caravan]
Birde Jerky squire olmuş o knight değil miydi ya hu
[/quote]
ben de farkettim ama sormayi unttum sorariz lostlamb'e...sen gir linke :razz:
sen highy'e bakma,spam we fake onun isi :lol:.. ama o bu ismi heryerde kullaniyordu,simdi ne yapacak merak ediyorum...

sir yulami turk degil mi?takiliyormu hic turkce foruma?ingilizcesi cok kotu de... :lol: bence o da banlanir :grin:

Tamam ben bir forggoten lance moduna mesaj atmam lazım aranıza girecem şimdi...  :mrgreen: Lost-Lamb ile aranızı kızıştırcam sizin işte  :twisted: :lol:

partizan said:
sir yulami turk degil mi?takiliyormu hic turkce foruma?ingilizcesi cok kotu de... :lol: bence o da banlanir :grin:

takılırım tabi neden takılmayım ama inglizce forumu daha çok seviyorum :smile:.Duymuş muydunuz SirYulami aslında bilgisayarının yavaşladığını söylemek istemiş ama söyleyememiş :grin:.High banlanmış çok üzüldüm! :neutral:

:roll:bos post :?: bunlara gerek yok.

bu arada amacim kirmak degil.ne zaman bu dusunce aklima gelse cevrimici olmuyosun.o yuzden artik belki bakar diye buraya yasdim.kirdiysam ozur dilerim :wink:

Highblooda attığım özel mesajdan sonra bana bu geldi:

Ben:Sounding like salami??!  :mrgreen:Lol it is nice!

Good nights to you!
----------------------------
Highblood89:I was yesterday already at this time to bed. ^^ Aw, thanks

Dün bütün gün yataktaymış! :grin:

Benim bilgisayarda dondu oraya gelince ama altlaran gelince bir baktım Lost-Lamb var...

Bende sir prince ve aflac bence ban yemeliydi..!
Geçici banı Juno almalıydı...

Bu adamda bir gariplik var ama neyse  :razz:

ya arkadaslar verdiiim linke bi daa bakin,salt bu olay nedeniyle digil bu banler...daha oncesi de warmis LL oyle dedi..

sirprince'in de onceden bir hatasi yoktur,aflac zaten yeni takilanlardan,bilemiyorum ben ne adminim ne de onlarin savunucusuyum ama,LL kesin ban alanlara hep kildi sanirim...

Birde beyler Aflac'ın avatarına bakın çok kötü ban yemiş...
Partizan senin verdiğin sayaya bakıyorum şu an...

dostlar ben kacar,iyi geceler.baska islerim war. caravan sen yine de devam et postlara o verdigim linkteki :razz:
LL nin agzindan laflari cimbizla aliyoz sanki.

Sanada iyi geceler sanki msn sohbeti oldu  :grin:
Ben devam ediyim dicem ama adamla bir görüşmüşlüğümüz yok direkt hesap sorar gibi yapmamak lazım :mrgreen:

Lost-Lamb sinirli değil... Sadece olanları belirgin bir şekilde aklına kazıyan bir şahıs...(Değil mi?!)

Back
Top Bottom