Mount&Blade Warband TTNET Oyun Sunucuları Oyuncularımızın Hizmetinde

Users who are viewing this thread

ben gördüm warband 1.30 sürüm istiyor ama girecektim serial istiyor... gerçekten de istiyor mu yoksa bir hata mı oldu acaba ???

ya ttnet serverlarında ani bir lag artışı başladı özellikle duel de bende 34 gösteriyor ama nedense 150-200 hissediliyor adam daha vurmadan ölüyorum

Muratcn DMR said:
ya ttnet serverlarında ani bir lag artışı başladı özellikle duel de bende 34 gösteriyor ama nedense 150-200 hissediliyor adam daha vurmadan ölüyorum
Aynen öyle . Arkadaşla duel yaparken 15 elde 10 defa kaybettim ve anladım ki .
**** the TTNET  :mrgreen:

GoogLeye Giriş 10 Saniye, Netdeki 6 DkLık Bir Video 23 Dk. TTNet' in 1 Saniyedeki Yediği Küfür , PAHA BİÇİLEMEZ  :mrgreen:

Beyler TTnet serverları kayboldu.Ne oluyor,dünyanın sonu mu geliyor?  :grin:

benim oyunda çokluoyuncuya giremiyorum kullanıcı adı şifre istiyor girmeme rağmen hatalı diyor (yanlış yere yazdiysam pardon)

oyunmatikte online girince şifre hatası veriyor ve müşteri hizmetleri bişiden anlamıyor öğrendiğime göre çok mağdur var. Allah kimseyi ttnete düşürmesin:smile:)
arkadaşlar a35-22z model toshiba laptopumuzda      ATI Mobility Radeon HD 3650 Max. 2302 MB grafik belleği olan ekran kartımız mevcut ancak directx 7.0 da normal oynayabiliyoruz. 9.0 da yer gök karışıyor ve görüntü bozuluyor. bunun çözümü nedir?

bir de oyunu satın almamıza ve ttnet adsl hizmetinden ayrılmamıza rağmen oyunmatik programı ile bağlanmak zorunda olduğu söylenip oyun serial numarası ttnet tarafından tarafımıza verilmiyor? oyunu satın almamıza rağmen bu nasıl mümkün olabilir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar Ben ttnet kullanıcısıyım önceden oyuna giriyordum rahatlıkla sonra bir gün görmemeye başladı sunucu listesini ve giremiyorum oyuna multiplayer oynayamıyorum lütfen yardım edin!!!

buranın warband forumu olduğunu biliyorum ama geliştiricinin buraya açtığı konuyu görünce buraya yollamak istedim

2-3 hafta önce wfas ye yeni patch geldi biliyorsunuz işte silahların sesi değişti eğilme geldi,
ve biz Türk oyuncular patch geldiğinden beri ttnetin 2 serverı ve ttnete bağlı xcafe serverlarına giremiyoruz açılan port serverlarda laglı ve pingli oynuyoruz birtek deathpoke var güncellemeyle oynanabilen oda sürekli oyundan atıyor biraz öncede deathpoke kapandı
Ben şu anda oyunu hiçbir serverda oynayamıyorum ,ttnet ve xcafe serverlarını biran önce güncellese çok makbule gececek
şu anda hiiiççç Türk serverı yok...wfas de...

Ya ben hayatım boyunca 1-2 kere girebildim multiplayera daha sonra silmiştim tekrar yükledim serverlar görünmedi fena sinirim bozuldu MP de oyuna ap ayrı bir yer vardı. Girme taktiği var mı bana bir link atar mısınız ? Modülüm Warband 1.1

Mount and Blade Türk oyun sektörünün yüz akıdır,
Yani Türk olarak şu adamlara 2 kuruş faydam olsun demiyormusunuz,
Bu yazıyı belki içinizdeki milli duygular uyanır diye yazdım

Arkadaş haklı türkler oyun beceremiyor diyorsunuz Osmanlıya bağlı Kırım tatarlarından tutun tüm krallıklar var bulmuşsunuz internet olmayınca vah giremedimvah giremedim oluyor elbet düzeltilir paranızı yemiyorlar öyle değilmi haksızmıyım arkadaşlar

Çoğu konular böyle mp'ye giremiyorum verdiğim paraya yazk oldu gibi öleceğimi bilsem mb'den vazgeçmem..!

Back
Top Bottom