Mount&Blade Warband: Napoleon Savaşları - Duyuru Konusu

Users who are viewing this thread

Ben Mount & Blade hastasıyım Warband ve Fire & Sword oynuyorum steam üzerinden Napoleonic Wars'a başlamayı düşünüyorum acaba oynayan var mı oyunu oynayan varsa burda ne kadar kişinin oynadığını belirtebilir mi ne de olsa sadece multiplayer ek paketi ona göre alcam bide alırsam playstore'dan alcam orda 10 TL ordan alsam aktifleştirebilir miyim Warband'de steame kayıtlı olduğu için sorun olmaz mı?Yanıtlarınızı bekliyorum.

Father said:
Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür oynuyorum yabancı sunuculara bakıyorum Türk sunucularına bakıyorum doğru düzgün Türk göremiyorum nadir.Türk sunucularına bile yabancılar giriyor.Böyle bir Türk oyununun,gerçi yabancıların yapmış olduğu mod olsa da Türklerin yaptığı oyunun üzerinde gidiliyor.Ancak böyle bile olsa bu kadar az oyuncunun oynamasına şaşıyorum.Belki klanlar kendi sunucularında sürekli antrenman yapıyor olabilirler.Benim aklıma takılan tek soru Türklerin sunucusuna yabancıların girmesi.Evet oyunu oynayan düzenli bir kaç klan var.WFaS kolu da ilk başta az kişiydi ancak sunucularda yine 5-6'ya yakın kişi oluyordu.Yabancılar 200 kişilik büyük eventler düzenliyorlar.Tabi buna bazı Türklerde katılıyor.Ancak en fazla 10 ila 25 arasında oyuncu katılıyor ve bu çok nadir oluyor.Şuan bakıyorum da Türkler Yabancılar'ın klanlarının egemenliğine girmiş durumda.Daha Türkler gelişmeden yabancıların klanlarına katılmasını pek aklım almıyor.Yani onlar bizim klanımıza giriyor mu?Warband'da bu durum farklı çünkü zaten Türklerin sistemi oturmuş.Her neyse sadece fikirlerimi yazdım dinleyip dinlememek size kalmış sonuçta sizin kararınız.
Türklerden oynayanın sayısı azaldı ben bayadır girmiyorum en son Furkanla oynamıştım.Türkleri bulabilirsin ingiliz kuşatma serverlerinda oralarda oluyorlar genelde.

sultanahmet said:
Ben Mount & Blade hastasıyım Warband ve Fire & Sword oynuyorum steam üzerinden Napoleonic Wars'a başlamayı düşünüyorum acaba oynayan var mı oyunu oynayan varsa burda ne kadar kişinin oynadığını belirtebilir mi ne de olsa sadece multiplayer ek paketi ona göre alcam bide alırsam playstore'dan alcam orda 10 TL ordan alsam aktifleştirebilir miyim Warband'de steame kayıtlı olduğu için sorun olmaz mı?Yanıtlarınızı bekliyorum.
Steamda Warband olmalı,yoksa çalışmaz,playstoredan aldığın key çalışır steamden

Napolyon Savaşlarını ve Warband'ı paket halinde satın aldım teşekkürler bilgileriniz için.
Umarım herhangi bir sorun yaşamam.
Fiyatta çok uygun tavsiye ederim. Ttnet kullanıcıları için 15 lira.
Sadece warband'ı indirmek isterseniz 10 lira, eğer daha önce warband satın aldıysanız ve napolyon istiyorsanız o da 10 lira.

Eklenti hoşta dediği gibi Türk bulamıyorum zaten 10 kişiden 2si 3ü de troll tipleme top kurarken tekme atıyor kılıçla dalıyor vs Türkler server kurma işlerine girmeli kesinlikle yoksa aktif bir varlık gösteremeyiz

GoldenBlood said:
Eklenti hoşta dediği gibi Türk bulamıyorum zaten 10 kişiden 2si 3ü de troll tipleme top kurarken tekme atıyor kılıçla dalıyor vs Türkler server kurma işlerine girmeli kesinlikle yoksa aktif bir varlık gösteremeyiz

ben hiç öylesiyle karşılaşmadım, commander wars'da sürekli türk görüyorum, o bana yardım ediyor ben ona , genel konuşma bence. ayrıca bots vs humans sunucusunda 2 arkadaşla beraber bayrak indirdik,  tebrik ettiler yardım ettiler vs. vs. bence aktiflik sadece sunucu açmakla kalmamalı.

Back
Top Bottom