mount blade warband eksik dosya var yardım edin

Users who are viewing this thread

Ryan52

Recruit
arkadaşlar şuan evde net olmadığı için oyunla ilgili pek bişey yapamıyorum eksik dosyalar var yardım edebilirmisiniz. mod yükleyemiyorum hata veriyo hep

Ryan52 said:
arkadaşlar şuan evde net olmadığı için oyunla ilgili pek bişey yapamıyorum eksik dosyalar var yardım edebilirmisiniz. mod yükleyemiyorum hata veriyo hep
Sorununu anlayamadık kusura bakma...

Beyler benimde native den menus.txt em bozuldu elinizde orjinali varsa atar mısınız rica etsem kale feth ettim hani bir şey isteme ya da bu kale benim olsun diyorsunuz ya heh orda kaldı neye basarsam basıyım oyun kaydedildi diyor mape dönmüyor size zahmet varsa elinizde atarsanız iyi olur teşekkür ederim bu arada gerekir mi bilmiyorum ama sürümüm 1.1 her yerde aradım internette dosyası var mı acaba biri koymuşmudur diye bulamadım foruma sorayım dedim oyunum açılmıyor beyler yardım eder misiniz

Steam'dan satın aldıysanız oyunu Kütüphane'ye gelip oyuna sağ tık yapıp Yönet kısmından oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz. Aksi taktirde korsan şekilde oynuyorsanız hangi dosyanın eksik olduğunu bilemeyiz. Belli dosyalar eksikse oyun açılırken o dosyanın adını vererek hata oluşur.

Back
Top Bottom