Mount&Blade Karakterinizi Hikayeleştirin

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum.Karakterimin adı KADİR . 12 levelim 58 kişilik ordum var.Oyuna başlayalı 2 gün oldu.Arkadaşlar kale veya köy nasıl alınıyor bide nasıl evlenicez bana bunu biri anlatabilirmi özel mesaj yoluyla.

kdrvt.jpg

RESİMLER GÖZÜKMÜYOR NASIL FORUMA KOYUCAM?

Jufasto said:
Oyunun orjinal mi? Resimler foruma ilk kayıt olduğunda görülmez biraz sabret...

Yok öyle bir şey.Resmini imageshack gidi resim sitelerine yükleyip orda ki forum code yazan urlu [ img] [/img]  içine almalısın.

oktay67gs
nam:56
onur:-8
idare hakkı:6

56 eğitimli asker 26k para haftalık 1500 gelir
250 günü geçti
oyun süresiyle 1-2 hafta önce rodoka kiralık girdim
kiralık süre dolunca kergite kiralık girip orda derebeyi olmayı umuyorum
planım:kergitlerin şimdiden 3 kalesi gitti.oraya girince seferlerin hepsini yarıda kesmelerini (sığır getir görevi gelince seferi bırakacam bu sayede erzak olmadığı için sefer bitecek) sağlayacağım.Son 11-12 mülk kaldığında bir kale geri almalarını sağlayıp yemini bozacağım.O kalede fazla adam olmadığı için o kaleyi alıp kendi krallığımı kuracağım.Soylu npcleri lord yapacağım.Gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten

antiatmax said:
Jufasto said:
Oyunun orjinal mi? Resimler foruma ilk kayıt olduğunda görülmez biraz sabret...

Yok öyle bir şey.Resmini imageshack gidi resim sitelerine yükleyip orda ki forum code yazan urlu [ img] [/img]  içine almalısın.
Bir ara Alhedras bir üyeye böyle demişti ama değişmiş galiba...

Oyunda 901. gündeyim. Hala artmaya devam ediyor. 400güne yakın rodoklara ilk günden beri etmediğim hizmet kalmadı Graveth de bunları karşılıksız bırakmadı sağ olsun ama Bulugha kalesini verecektin bana hoca diyip isyan edince ortalık karıştı =). Çok politik bir oyun oldu, olmaya da devam ediyor. Barış anlaşmaları, savaşlar. Hiç esir lord almadığım için oluşan dostluklar falan öyle işte buyrun =)

Kalın Nordik Savaş Lordu Miğferi    Ağır Seher Yıldızı
Görkemli Cüppeli Hanedan Zırhı      Kuvvetli Savaş Yayı
Görkemli Zırhlı Eldiven                    Ok 30x2 (Görünüşünden Dolayı :smile: )
Görkemli Plakalı Çizme                    Servet: 1.411.145 Dinar :smile:
Şampiyon Hucum Atı

adammp.jpg

adamm1.jpg

adamm3.jpg

adamm2.jpg

Küçük txt  değişiklikleri var sadece. Köy ismi ve ünvanlar gibi o kadar. :smile:

Cheat engine ile adamımın onurunu 999999999 yapmıştım galiba. Seviyesi 2034 genede tanıtayımmı? :razz:

Syllabi said:
Burada oyuncunuzu tanıtanacaksınız. Aşağıdaki gibi skillerinizi, ordunuzu, mülklerinizi veya tanınırlığınızı, hatta envanterinizi ve görünüşünüzü bile koyabilirsiniz. Buna ek olarak karakterinizin arkaplanı, oyundaki hikayesi ya da benzeri konuları da paylaşabilirsiniz.
      Kurallar
  • Hileli karakterleri göstermek yasak.
  • Import ve Export yaptığınız karakterler de yasak.
  • "Senin karakterde Bastard Sword yok eziqqqqqq" gibi tartışmalar yasak.
  • Karakterin güçlü olup olmaması önemli değil. Yeni başladığınız bir karakter de olur
  • Karakterler hakkında düzgün yorumlar yapılabilir, ancak karakter yorumu dışında mesaj atmayın. Yorumlarda da mantıklı olun, gereksiz yorumlar yapmayın ya da konuyu dağıtmayın.
[/glow]
  • Resimlerin thumbnail linklerini koyarsanız herkes mutlu olur, şirinler bile.

Tanhu.png

Tamamen hilesiz bir karakter ve zorluk %149. 363. günümde dahi olsam oyunu oynamaya fazlasıyla alıştığım için bu günde bile büyük bir krallığa sahibim. Hiçbir savaş kaybetmedim. Alın size resimler...

Türkistan Hanlığı'nın toprakları. Kalradya'nın yarısı benim kontrolümde, ama ne yazık ki sadece 9 derebeyim var.  :razz:
# En zor yenilen taraf Rodoklar oldu. Onlarla tamamen tek başıma uğraştım, o arbaletçiler yüzünden kaleleri ve şehirleri kuşatmak tam bir dehşet oldu. Ama artık tamamen benim ve ilk aldığım şehir olan Veluca'da başkent.
mb4-2.jpg

# Svadya toprakları'nın %70'i benim kontrolümde. Ve onlar bana tekrar savaş açtı, onları halledeceğim. En kötüsü aynı zamanda haritanın diğer ucundaki Sarranidlerle de uğraşmak zorunda olmam.
mb5-1.jpg

# Karakter raporlarını incelemenizi isterim. Topraklarıma bakın.  :razz:
mb10-2.jpg

# Notlar bölümünden karakterlere bir bakış...
mb9-2.jpg
# Hanlığımı inceleyin isterseniz.  :smile:
mb8-2.jpg
# Ohoho, bu da öldürdüklerim ve bayılttıklarım. Bayılttıklarım er meydanında değil, turnuvalarda bayıltılanlar. Geçimimi krallığı kurmadan önce sürekli kazandığım turnuvalardan karşılardım.
mb7-2.jpg
# Bu ise karakterin özellikleri.
mb6-2.jpg
#Bu da son. Bakın bakalım, bir tane bile savaş kaybetmişmiyim.  :razz:
mb11-2.jpg

MageKing said:
Naughty said:
336 Kişilik ordum var  yarisi Kergit Kargıcısı Yarısı Svadyalı Şovalye .Zor oldu Bu hale sokmak ama Baya vaktimi aldi şimdi hiç kimse Duramiyor :smile:
Not hiç bir şekilde ihle kullanılmamıştır Tamamen EMektir Uzun gecelerin sabahların ardindan bu hale gelmiştir :smile:

Aşağıdaki Benim Şuanki Öldürdüğüm Adam sayisi 13985  1036. Gündeyim  6954 Nam 15 onurum var
Karakterin Save Dosyasi
En sağdaki Lord Legolas :smile:

legolasph2.jpg
ben bu resmi anlamadım çift elli silahla kalkan kullanılmaz tek elli silah koycak yerinde yok bu kalkanın amacı nedir??
Sen arkanı dönmüş kaçarken ok fırlattıklarında ne yapcan arkanda kalkan yokken ? Yada düşman sıkıştırdı seni aralarında nasıl kaççan ?

Tanhu said:
Tanhu.png

Tamamen hilesiz bir karakter ve zorluk %149. 363. günümde dahi olsam oyunu oynamaya fazlasıyla alıştığım için bu günde bile büyük bir krallığa sahibim. Hiçbir savaş kaybetmedim. Alın size resimler...

Türkistan Hanlığı'nın toprakları. Kalradya'nın yarısı benim kontrolümde, ama ne yazık ki sadece 9 derebeyim var.  :razz:
# En zor yenilen taraf Rodoklar oldu. Onlarla tamamen tek başıma uğraştım, o arbaletçiler yüzünden kaleleri ve şehirleri kuşatmak tam bir dehşet oldu. Ama artık tamamen benim ve ilk aldığım şehir olan Veluca'da başkent.
mb4-2.jpg

# Svadya toprakları'nın %70'i benim kontrolümde. Ve onlar bana tekrar savaş açtı, onları halledeceğim. En kötüsü aynı zamanda haritanın diğer ucundaki Sarranidlerle de uğraşmak zorunda olmam.
mb5-1.jpg

mb10-2.jpg

mb9-2.jpg
mb8-2.jpg
# Ohoho, bu da öldürdüklerim ve bayılttıklarım. Bayılttıklarım er meydanında değil, turnuvalarda bayıltılanlar. Geçimimi krallığı kurmadan önce sürekli kazandığım turnuvalardan karşılardım.
mb7-2.jpg
mb6-2.jpg
mb11-2.jpg

Son resimde açık verdin... Zorluk %99?  :twisted:

ErKuTErDeM said:
Bill-Ray Sanguine said:
Tanhu said:
Tanhu.png

mb4-2.jpg

mb5-1.jpg

mb10-2.jpg

mb9-2.jpg
mb8-2.jpg
mb7-2.jpg
mb6-2.jpg
mb11-2.jpg

Son resimde açık verdin... Zorluk %99?  :twisted:

karakter raporunda gittin
474 öldürme
120 bayıltma
rodoklar bitti svadya %70 gitti sarranidlerle uğraşıyorsun sen o şehirleri cheatmenu ile almamış olsan ölü sayısı en az 1250-1500 olur meydan savaşlarını saymıyorum bile ulan ben bi rodok kalesini alana kadar 250 adam öldürüyorum adam koskoca rodok devletini yıkmış !

O kendi öldürdüğü adam sayısı, toplam değil. Bence yinede iyi, adam seri katil  :mrgreen:

Syllabi said:
Burada oyuncunuzu tanıtanacaksınız. Aşağıdaki gibi skillerinizi, ordunuzu, mülklerinizi veya tanınırlığınızı, hatta envanterinizi ve görünüşünüzü bile koyabilirsiniz. Buna ek olarak karakterinizin arkaplanı, oyundaki hikayesi ya da benzeri konuları da paylaşabilirsiniz.
      Kurallar
  • Hileli karakterleri göstermek yasak.
  • Import ve Export yaptığınız karakterler de yasak.
  • "Senin karakterde Bastard Sword yok eziqqqqqq" gibi tartışmalar yasak.
  • Karakterin güçlü olup olmaması önemli değil. Yeni başladığınız bir karakter de olur
  • Karakterler hakkında düzgün yorumlar yapılabilir, ancak karakter yorumu dışında mesaj atmayın. Yorumlarda da mantıklı olun, gereksiz yorumlar yapmayın ya da konuyu dağıtmayın.
  • Resimlerin thumbnail linklerini koyarsanız herkes mutlu olur, şirinler bile.
Kuralları biraz editledim, konuyu sticky yaptım. -Maelstorm

Eğer nasıl screenshoot çekeceğinizi bilmiyorsanız bu programı indirin.(download.com'dan yeni bir sayfa açılır) Ardından programı açın M&B oynama esnasında "PrintScreen" tuşuna basın. Program sizin seçtiğiniz klasöre screenshot'u atacaktır. İyi şanslar! :wink:

İlk ben başlayayım:

işte benim küçük krallığım

Sağ tarafta, devamlı kullandığım ordu. Sol tarafta ise yedek ordum var. Anlayacağınız, çok maaş ödüyorum  :smile:

VERSİYON KAÇ ?

Back
Top Bottom