Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Toz bulutu oyuna çok yakışmış, keşke bu tür hava olaylarını sefer haritasında da bölgesel olarak görebilseydik. Çöl topraklarının belirli bölümünde kum fırtınası olduğunu, Kalradya'nın bazı bölgelerine yağmur yağdığını, bölgesel sisler olmasını çok isterdim. Bu öneriyi ilk katıldığım zamanlarda da yapmıştım.
Warband de sefer haritasında sis oluyordu ama tüm kıtada oluyordu, sanırım Bannerlord'da bu yok, ben bölgesel olmasını isterdim.

@Bloc adam şaka maka şirketin yok yapılmaz oyunu bozar, öncelik değil, yapılsa da keyifli olmaz diye yıllardır bik bik öttüğü ne varsa yaptı hatta şak diye masaya vurdu. bir de hayrına şu modları tek bir paket yapıp salsa foruma heykelini dikerler heykelini.

@Bloc adam şaka maka şirketin yok yapılmaz oyunu bozar, öncelik değil, yapılsa da keyifli olmaz diye yıllardır bik bik öttüğü ne varsa yaptı hatta şak diye masaya vurdu. bir de hayrına şu modları tek bir paket yapıp salsa foruma heykelini dikerler heykelini.
O paket yayınlanınca Bl için harika bir marketing olur, 10 maaş + tazminat verseler yine ödeyemezler adamın hakkını.

Şehir içinde çete yöneticisi olup çeteler arasında savaşabilicekmişiz artık, başlangıç için iyi ama yetersiz. Bunun yanında eşraflık veya tüccar lonca sistemi, vali, garnizon eri veya herhangi bir lordun konsey üyesi olmak gibi (liyakat veya rüşvet gibi ek mekaniklerle) çeşitli şeyler gelirse yerleşim yerleri içerik olarak mükemmel noktaya ulaşabilir.

Güncelleme baya iyi. Ayda 2 defa şöyle güncellemeler gelse tadından yenmezdi. Aslında o kadar büyük bir güncelleme değil de, Talewords ilk defa ortaya bir şey koyunca insan seviniyor tabi :smile:

launcerda v1.0.3.9055 yazıyor oyunum güncel mi? Steam üzerinden oynuyorum ve güncellemelerim açık. 1.1.0 çıktı diyorlar benimki 1.03 de kalmış sanırım. Nasıl güncelleyeceğim?

launcerda v1.0.3.9055 yazıyor oyunum güncel mi? Steam üzerinden oynuyorum ve güncellemelerim açık. 1.1.0 çıktı diyorlar benimki 1.03 de kalmış sanırım. Nasıl güncelleyeceğim?
takip etmiyorum ama şimdi baktım,1.1.0 beta olarak görünüyor şuan steam de.tam sürüm olursa otomatik güncelleyecektir,beta olarak oynamak istersenizde kendiniz manuel olarak beta bölümünden o sürümü seçmeniz gerekiyor.

takip etmiyorum ama şimdi baktım,1.1.0 beta olarak görünüyor şuan steam de.tam sürüm olursa otomatik güncelleyecektir,beta olarak oynamak istersenizde kendiniz manuel olarak beta bölümünden o sürümü seçmeniz gerekiyor.
Heh sağolasın bende betayı seçtim şuan güncelleniyor. :smile:

Back
Top Bottom