Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
https://m.youtube.com/watch?v=PNYXAKqOtjo

mordhau oyununda dövüş sisteminde bannerlorddaki hantallık yok bence daha iyi dövüş sistemi animasyonlar...

anonimgezinen said:
https://m.youtube.com/watch?v=PNYXAKqOtjo

mordhau oyununda dövüş sisteminde bannerlorddaki hantallık yok bence daha iyi dövüş sistemi animasyonlar...

Bence hiçbir ortaçağ oyunu M&B tadını veremez. Türünün tek örneği bana göre.

Emrehan said:
Karşıdaki silaha göre animasyonların uyum göstermesi harika bir detay, grafikler de nasibini almış Unreal Engine'dan, ben çok beğendim ama tercihim TPS oynanış açısı olacaktır.

Her sözüne harfiyen katılıyorum.  Ön yargıyla yaklaşmamak gerek. Gayet güzel yapmışlar, Helal olsun.

Ya sen zaten bildiğin şeyleri 5 dk okuyup geçeceksin diye adam bunu bildiği halde uğraşıp çevirisini yapacak onda bile bir tahammülsüzlük bir beğenmeme, ne iflah olmaz bir milletiz biz.Oyun hiç duyurulmadı farz edin, oyunla mı doğdunuz.Ben de bekliyorum oyunu ama kalkıp foruma girip nerede kaldı ya diyemiyorum.Beni de rahatsız ediyor ama kalkıp birşey söyleme hakkım yok çünkü taahhütname imazlatmış değilim söz almış değilim.Eğer 1 sene evvel duyurulsaydı oyun bu kadar problem olmayacaktı mesela.Yani bilmediğini farzet.Oynamak istiyorsanız beklemek durumundasınız zevk işi bu ihtiyaç değil.Zaten çok hararetli bir şekilde çalışıyor adamlar oyunu bitirmek için belli ki kolay değil.Şu forumda yararlı yorumlar vardır, yeni bir bilgi gelmiştir diye giriyorum ama en az 3 sayfa hep bu yorumlarla dolu.

çıkış tarihini yaklaşık olarak verseler? o gün geldiğinde çıkmak zorunda değil ama hani 2017 haziran ayında çıkabilir denilse ve işler ters gidip çıkış tarihi ertelense iyi olur gibi.

ben ara sıra girip bakıp çıkıyorum oyun çıkmışmı diye.

Diğer insanların yorumlarına katılmadığınız da anında konuya atlayarak dalaşıyor ve laf sokma çabasına girişiyorsunuz, birde bu girişiminizde tahammülsüzlükten bahsediyorsunuz. Kendiniz başkalarının yorumlarına tahammül edemezken tahammülsüzlükten bahsetmeniz ironik. Artık bırakın şu konuda herkes istediği gibi yorumunu yapsın, beğenmediğiniz yorumu görmezden gelmek bu kadar zor mu? Bu arada ben kendimce Arda'ya şakasına takıldım, benzer şekilde şakasına takılanlar var, bu da Arda hariç kimseyi bağlamaz. Kendi kendinize zavallı bir biçimde laf sokma çabasına girişmenize gerek yok, bu konunun laf sokuşturarak kendinizi tatmin etme konunuz olduğunu sanmıyorum.

M.BARIS said:
Diğer insanların yorumlarına katılmadığınız da anında konuya atlayarak dalaşıyor ve laf sokma çabasına girişiyorsunuz, birde bu girişiminizde tahammülsüzlükten bahsediyorsunuz. Kendiniz başkalarının yorumlarına tahammül edemezken tahammülsüzlükten bahsetmeniz ironik. Artık bırakın şu konuda herkes istediği gibi yorumunu yapsın, beğenmediğiniz yorumu görmezden gelmek bu kadar zor mu? Bu arada ben kendimce Arda'ya şakasına takıldım, benzer şekilde şakasına takılanlar var, bu da Arda hariç kimseyi bağlamaz. Kendi kendinize zavallı bir biçimde laf sokma çabasına girişmenize gerek yok, bu konunun laf sokuşturarak kendinizi tatmin etme konunuz olduğunu sanmıyorum.
Dostum benim bir senedir forumda belki ikinci mesaj atışım bu.Kimin kiminle samimiyeti var beni ilgilendirmez.Sadece her girdiğimde aynı meseleler var bundan yakındım, seninle ilgili değil durum sadece genel olarak olan şeyler bunlar.Yoruma katılmadığım da konuya atlayıp dalaşmıyorum çünkü olay kişisel değil.Sana karşı yazmıyorum sadece.Tahammül edemiyor değilim ancak sayfalarca mesaj doluyor ve sayfa sayfa beni ilgilendirmeyen mesajları okumak durumunda kalıyorum.En son rahatsız hissedip yazmak istedim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom