Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
beyler önerildi mi bilmiyorum ancak bu zırh, silah, satıcıları felan bunların hepsi sürekli ayaktalar ya bunlar normalde otursa da insanlar tezgahın önünden geçtikçe ayaklansalar aslında daha iyi olur yani çünki put  gibi duruyorlar ya bir de insanlar bence elleri hep yumruk şeklinde duruyor umarım düzelir ya  :roll:

ramazanhirkali said:
beyler önerildi mi bilmiyorum ancak bu zırh, silah, satıcıları felan bunların hepsi sürekli ayaktalar ya bunlar normalde otursa da insanlar tezgahın önünden geçtikçe ayaklansalar aslında daha iyi olur yani çünki put  gibi duruyorlar ya bir de insanlar bence elleri hep yumruk şeklinde duruyor umarım düzelir ya  :roll:
bet lira bet lira bet lira!!! diye bağırsınlar :grin:

Işın kılıcıyla falan mı kesiyoruz beyler koskoca zırhtan da bacak kesilecek değil ya. Savaşta kim uğraşır karşısındakinin uzuvunu kopartmak için. Bence yaraları gerçekçi yapsınlar yeter.

konudaki ileti sayısı arttıkça iletiler saçmalaşmaya başladı be :grin:

kol bacak kopmasına yabancı aileler çocukları için almaz satışlar düşer sadece büyükler oynar oyunu
dahada saçmalaşıyo :grin:

Bir de savaş meydanında yaralanan askerler kendi taraflarına doğru gitmeye çalışsa arkadaşları onlara yardım etse, herkes kendi önündeki adamla savaşsa 15-20 kişi bir adamın arkasından koşmasa daha gerçekçi bir savaş alanı olur.

Ahmet Faruk said:
Bir de savaş meydanında yaralanan askerler kendi taraflarına doğru gitmeye çalışsa arkadaşları onlara yardım etse, herkes kendi önündeki adamla savaşsa 15-20 kişi bir adamın arkasından koşmasa daha gerçekçi bir savaş alanı olur.

+16413156516585813216516216549843

Onu yapsalar yeter :grin:

Ahmet Faruk said:
Warbandda en sinir olduğum şeyden biri zaten. Tüm ordu önden giden bir kişiye dalıyor yahu daha düzgün bir savaş sistemi oturtsalar şu bannerlord a çok güzel olacak.  Yapay zekayı çok geliştirmeleri lazım.

Oyundaki kuşatma araç gereçlerini askerlerin taşıması gerek . Hani şehrin kapısını kırmak için büyük koçbaşları,Kuşatma kulelerinin içinde askerler olmasını ve askerlerin bunları kollarıyla itmeleri, merdiven dayamasını askerlerin yapması ( warbandınki gibi olmasın) Savunan tarafın merdivenleri düşürmesi kuşatma kulelerini devirmesi gibi müthiş şeyler olsa :grin:

Coruscant said:
Ahmet Faruk said:
Warbandda en sinir olduğum şeyden biri zaten. Tüm ordu önden giden bir kişiye dalıyor yahu daha düzgün bir savaş sistemi oturtsalar şu bannerlord a çok güzel olacak.  Yapay zekayı çok geliştirmeleri lazım.

Bir videolarında yapay zeka üzerinde çok çalıştıklarını söylemişlerdi

Ahmet Faruk
Aynen bende o videoyu görmüştüm

Kilo kas oranını yüksek yapınca zırh grafikleri esnemese bari :grin:

Bence kol bacak kafa kopmalı çünkü öteki türlü öküz gibi baltayla adama vuruyorsun anca kan çıkıyor buda bence gerçekçiliği bozuyor satışlar düşer diyenler yasaklanır diyenler galiba oyun dünyasından habersiz uzuvların kopması bu tarz oyunlarda artık rutin oldu neredeyse gerekirse isteğe bağlı açılmalı ayarlardan bence. Birde üstteki arkadaşların belirtiği gibi meydan savaşında orduların birbirlerine girmesi gerçekçi olmalı tüm ordunun bir kişiye saldırması tüm atmosferi bozuyor. birde cepçilik eklemeliler oyuna warbandda hep namuslu bir birey olduk birazda kötü yollardan kazanalım... Ayrıca orduya moral artsın diye içki alalım... Oyunda ev alalım... Ve şehirlerin nüfusları olsun kuşatmalarda salgın hastalıklarda kıtlıklarda düşsün....şehirde haydutluk adam öldürelim... arama emri çıksın red dead redemption daki gibi ya para verelim yada kaçalım... Gemi savaşları düzgün olsun gemi çeşitleri olsun... Biraz daha roleplay yapabileceğimiz özellikler gelsin... Şehirlerin içerisinde daha çok yapacak şey olsun... Çocuksu bir dünya olmasın daha hardcore olsun çekirdek oyuncular oyunu realist olduğu için seviyor...Gelelim multiplayer'a assist sistemi kesin olmalı görev tabanlı multiplayer olmalı chilvary medieval warfare oynayanlar bilir görev sadece düşmanı öldürmek değil mesela koçbaşı ittirmeliyiz o sırada başka bir gurup merdivenlerden çıkmaya çalışmalı... Yani Battlefield oynayanlar bilirler rush'ı bir nevi rush gelmeli.. yani multiplayer sıkmamalı sağlam bir içerikle dolu oyun modlarıyla gelmeli benden bu kadar öneri düşer geri kalanınıda taleworlds halletsin.

Beyler kopma filan demişsinizde zaten oyundaki karakterlerin hepsi zırhlı. Yani baltayı adamın kafasına vurduğunuzda adam anca bayılır (kasketi yoksa)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom