Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bannerlordun olayı çıkmaması. Eğer çıkarsa bir havası kalmayacak oyunun.

Ayrıca nerden biliyorsun ki ilk benim alacağımı ya da alacağımı? Sen mi ödeyecen?

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Bannerlordun olayı çıkmaması. Eğer çıkarsa bir havası kalmayacak oyunun.

Ayrıca nerden biliyorsun ki ilk benim alacağımı ya da alacağımı? Sen mi ödeyecen?
Hadi canım. O kadar küçümsüyorsun yani Türk oyun sektörünü.

Ben ödeyeceğim falan bir şey mi dedim ? Oyun çıkınca ilk alacaklardan birisi de sensin yalanım varsa yüzüme tükürsünler.

Defolu olduğu için seri üretimden kaldırılmış, artık kullanımda olmayan, rafa çıkamamış ürün müsün sen? "katiyen almayacam" ya da "türklerden anca bu beklenir" mi yazmışım neyin kafasındasın sen?

Defolu olduğu için seri üretimden kaldırılmış, artık kullanımda olmayan, rafa çıkamamış ürün müsün sen? "katiyen almayacam" ya da "türklerden anca bu beklenir" mi yazmışım neyin kafasındasın sen?
Yav he he o ürünüm ben sus tmm.

Öyle bir şey yazmadın ancak '' Oyun çıkmayacak Bekleyin bekleyin... '' Laga lugası yapıp milletin hevesini kırma burada
Defolu mefolu ne diyon sen ya çok aradın mı o lafları ?

Seni konuna alalım ufaktan ufaktan ikile hadi canım.
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,304214.0.html

Diyecek mantıklı birşey bulamayınca trip atıyor bir de. Yerini bil. Okuduğunu anlamadan sazan gibi atlama. Tekrar oku oraları da tatava yapma.
Lan sen kendini çok mu zeki sanıyor sun ? Böyle şeyler yazarak mantıklı konuştuğunu mu zannediyorsun ? Benim tepemin tasını attırma bak susuyorum susuyorum bir patlarım sana karşı sudan çıkmış balığa dönersin. Senin tek problemin kimseyle iyi geçine memen zaten. Millete mantıksız dürüst olmayan insan diyorsun birde. Sen dürüst olsaydın insanlar ile iyi geçinirsin zaten forumda iyi geçindiğin tayfa da belli. Allah bilir sabahtan akşama kadar aynı ts de konuşup ona şu cevap ver buna şu cevap ver diye aranızda anlaşıyorsunuz. Azzam abinin de dediği gibi her lafa pire misali atlamaz san insanlar ile bu tür polemiklere girmezsin sonrada çok bilmiş gibi milletin şahsına mantıklı konuştuğunu zannederek hakaret etmezsin.

Ne uzattınız be kişisel meselelerinizi özelden halledin. Diğerleri de spam yapmayı kessin artık yeter. Hoşgörünün de bir sınırı var.

Kendini çok güzel ifşa etmişsin yalnız. Taktir ettim. Ben tahmin bile edemezdim böyle şeylere önem verdiğini. Belirli bir grupla tsde konuşup organize olmak ha, vay be demek uyguladığın birşey. Abin mabin bilmem ben ama pireliği sen yaptın burda. Lafları oturma organından anlayıp ahkam kesiyorsun. Sadece sen ve bir iki kişi bana gocunuyor. Bütün forumla iyi geçiniyorum ben tasalanma. Olayları da kişiselleştirme. A konusunda konuşulan A konusunda kalır, B'ye taşıman çok çocukça. Taşırız dersen kahve değil burası ağzını topla diyordun, susuyormuş kendini zor tutuyormuş felan. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Asarım, keserimle bir yere nah varırsın. Mahalle sandın galiba burayı? Adam da topla gel. Arka sayfalardaki bir konu sıkıştırın beni bıçak çekin. :lol: teallam ya. Çoluk çocukla uğraşıyoruz demek istemiyorum. Kim olduğun, kaç yaşında olduğun zerre umrumda değil. Ama burada çocuk gibi davranıp kalabalık yapıyorsun.

Son olarak, lafı yine bir tarafından anlama. Git aptal gibi tartışmayı başlattığın iletileri tekrar oku. Objektif olarak okumaya çalış becerebilirsen. Düşündüğün anlam yok orada. Onu çıkartabilmek için çok ıkınmışsındır. "bu oyun çıkmaz bekleyin" nedir be. Sıkışınca "hadi sen xxx'e git" modası da çok komik. Sanki size soracam. Yaşınız tutmayan çöplük tabi kaka eh ıyy leş.

Konuya dönüş; önceki cümleyi düşük levellar için izah ederek tekrarlayayım. Bannerlordu oyuncular arasında ünlü yapan, lafı geçen, önemli kısmı hala daha çıkmamış olması ve insanlarda merak ve ümit uyandırmasıdır. Oyun çıktığında bu atmosfer dağılacak, merak kalmayacak. Oyunda ne var ne yok belli olacağı için ümit beslenmeyecek. Umarım açık olmuştur da alakasız yerlere çekilmez.

Konuya dönüş; önceki cümleyi düşük levellar için izah ederek tekrarlayayım. Bannerlordu oyuncular arasında ünlü yapan, lafı geçen, önemli kısmı hala daha çıkmamış olması ve insanlarda merak ve ümit uyandırmasıdır. Oyun çıktığında bu atmosfer dağılacak, merak kalmayacak. Oyunda ne var ne yok belli olacağı için ümit beslenmeyecek. Umarım açık olmuştur da alakasız yerlere çekilmez.
Bunun bir adı vardı sanki... ama neydi bilen varsa söyleyebilir mi?

Çok uzun süre oldu konuya bakmayalı son mesajım bir kaç yüz sayfa geride.
Uzun süre yazmadım ama hiç bir şey değişmemiş...
Hala herkes birbirine laf atıyor burayı kahvehane sanıp saçma sapan mesajlar yazıyor,yok bu şirket çok kötü,aman bu şirket fena filan basacaz TW'yi fanteziler yapacaz filan diyenler var konu çok amacının dışına çıkmış,kılavye delikanlıları artmış falan...
zaten geliştirici gruptan haber filan yok millet bu yüzden kuduruyor.

Burdan yetkilere sesleniyorum lütfen crack olayının önüne geçin 7 arkadaşım var hepsi crack kullanıyo  :mad: bide bunlar multiplayerede giriyolar eğer bannerlordda bunun önüne geçilmezse multiplayer 10 yaşındaki çocuklar oynıycak nerden mi biliyorum facebook da grup açmış biri bannerlord çıkacağı gibi crack atıcağını vaat ediyo gruptaki kişilerin seviyeseni tahmin edebiliyorsunuz bu grupta 2134 kişi var ama yaş konusunu geçtim ama crackin önüne geçilmesi konusunda asıl isteğim biz emeğe saygı duyup 50-60 lira verirken bazı süzmelerin crack kullanması

Not: Ayrıca biri yapabiliyorsa o facebook grubunu şikayet etsin yoksa 2134+ süzme emeğinizi boşa harcar. :sad: :evil:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom