Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar böyle birşey buldum acaba MOUNT AND BLADE II BANNERLORD olabilirmi diye düşündüm size başvuruyım dedim 
Alıntı yapılan: johncage - Eylül 05, 2009, 11:08:08 ÖS
johncage said:
meisterseibrand.jpg

do you think there will ever be one?

maslaktr said:
Teşekkürler hocam ama oyun motoru o şekilde olsa iyi olurdu :smile:)
Hayır, hiç iyi olmazdı. O detayda farklı silah kullanan, farklı yönlerden saldıran, farklı zırh giyen 100 tane botu kaldıracak makineyi bulmak çok zor olurdu.

Quiksilver said:
Goker said:
Quiksilver said:
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey. Kaç para olacak bu :grin:
Çıkış tarihi yok henüz, fiyatını mı soruyorsun?  :lol:
:grin: şimdiden para biriktireceğim de :grin:
30 lira olur gibi geliyor bana.

Goker said:
maslaktr said:
Hayır, hiç iyi olmazdı. O detayda farklı silah kullanan, farklı yönlerden saldıran, farklı zırh giyen 100 tane botu kaldıracak makineyi bulmak çok zor olurdu.

haklısın hocam farkındayız tabikide bizimki bir dilek :smile:

he bide fiyata gelirsek  öğrenci adamız ole oyuna 30-40 lira veremeyiz :smile: 10-15 lira olsa dicem ama o oyunu yapan adamların emeğine değermi bilmiyorum :smile:) inşalllah uygun bir fiyat olur varband veya Wfas gibi alabilme imkanımız olsun

maslaktr said:
Goker said:
maslaktr said:

haklısın hocam farkındayız tabikide bizimki bir dilek :smile:

he bide fiyata gelirsek  öğrenci adamız ole oyuna 30-40 lira veremeyiz :smile: 10-15 lira olsa dicem ama o oyunu yapan adamların emeğine değermi bilmiyorum :smile:) inşalllah uygun bir fiyat olur varband veya Wfas gibi alabilme imkanımız olsun

Bugünden itibaren iki günde bir kenara 1 tl koy inan çok rahat 30-40 lira verirsin  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom