Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
azxbzc said:
şehri - kaleyi ele geçirince yağmalayabilmeyi isterdim. ne kadar direniş güçlüyse o kadar para ele geçebilmeli derim. şehrin refahı ve direniş ölçüsünde yağma geliri olmalı.

Tam anlamam ama fethettiktensonra senin oluyor niye yağmalıyorsun ki?Gerçekte de böyle saçma mı oluyor yoksa ben bir şeyi mi yanlış anladım  :sad:

Astendrache said:
azxbzc said:
şehri - kaleyi ele geçirince yağmalayabilmeyi isterdim. ne kadar direniş güçlüyse o kadar para ele geçebilmeli derim. şehrin refahı ve direniş ölçüsünde yağma geliri olmalı.

Tam anlamam ama fethettiktensonra senin oluyor niye yağmalıyorsun ki?Gerçekte de böyle saçma mı oluyor yoksa ben bir şeyi mi yanlış anladım  :sad:

Neden saçma olsun ki şehir ele geçince bütün kaynakları da sana geçmiş oluyor. Bence de çok güzel olur,total war'da ki gibi.

Ama atlar kolayca ölüyor.O kadar kasmaya gerek yok bence.Ama isim olabilir.

Edit:

ForceMastery said:
Astendrache said:
azxbzc said:

Neden saçma olsun ki şehir ele geçince bütün kaynakları da sana geçmiş oluyor. Bence de çok güzel olur,total war'da ki gibi.

Yağmalamadan kastı yanlış anlamışım demek

Astendrache said:
Ama atlar kolayca ölüyor.O kadar kasmaya gerek yok bence.Ama isim olabilir.

Edit:

ForceMastery said:
Astendrache said:
azxbzc said:

Yağmalamadan kastı yanlış anlamışım demek

:grin: Şehiri yakıp yıkmak değilde sömürmek gibi :razz:

Kültür farkı olabilir, kergitle gidip sarranidi fethetçen onların binalarını yakıp, insanlarını katledebilirsin ve isyan çıkma olasılığı azalır.

Bence başlangıçta ırk seçmeliyiz,krallık değil ırk yani tipimiz de ona göre seçilebilir ve seçtiğimiz ırkın özellikleri ile başlamalıyız.
Edit:İpek ablamıza not; Genel olarak daha gösterişli modeller olursa süper olur tabi gerçeklik sınırları dahiinde en azından kralların tahtları değişsin.Birde birkaç texture pack yayımlanabiir dlc gibi.

Bugün yapılan resmi açıklamaya göre, oyun yapım aşamasında iptal edilmiştir arkadaşlar.

Armağan Bey'in yaptığı açıklamada, başka bir oyun serisi yapılacağını söyledi. Mount&Blade serisine bir yenisini eklemeyi düşünmüyorlarmış. Çok istenen özellikleri kapsayan bir dlc, Warband'e çıkabilirmiş.

Konu yavaştan kitlenebilir.

Kötü oldu ya epeydir bekliyorduk,kim bilir niye iptal ettiler acaba o kadardır bir haber alamıyoruz bir şeyler olduğu belliydi zaten.Warbandın oyun mekaniği değişmezse aynı oranda bir oyuncu kitlesi toplayamaz sanmıyorum.Gece gece moralim bozuldu ya.

Kararsiz_Atom said:
Bugün yapılan resmi açıklamaya göre, oyun yapım aşamasında iptal edilmiştir arkadaşlar.

Armağan Bey'in yaptığı açıklamada, başka bir oyun serisi yapılacağını söyledi. Mount&Blade serisine bir yenisini eklemeyi düşünmüyorlarmış. Çok istenen özellikleri kapsayan bir dlc, Warband'e çıkabilirmiş.

Konu yavaştan kitlenebilir.

Eğer bu gerçekse kendimi Boğaz Köprüsünden atabilirim. :sad:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom