Mount And Blade With Fire And Sword Değişik Bir Kasma Sorunu

Users who are viewing this thread

oguzhankara

Banned
Arkadaşlar, forumu inceledim, 1-2 tane kasma sorunu var, cevaplar da verilmiş, ancak benim kasma sorunum biraz farklı. Öncelikle D&R'dan Mount And Blade Koleksiyon Paketi'ni aldık.(Ben ve kardeşim,2 tane.) Yani kardeşimin de benim de oyunlarımız orjinal. Ancak bende With Fire and Sword oyununun tekli oyuncu kısmında, savaşlarda ve haritada, sadece mouse'yi çevirirken kasma oluyor. Örnek olarak bir savaşa girdiğimde, yaya olsun atlı olsun, w,a,s,d ile ileri, geri, sağa, sola giderken hiç bir kasma yok. Ancak mouse'yi sağa-sola çevirdiğimde kısa süreli (belki 1 saniye sürüyor, ama her çevirdiğimde oluyor) bir kasma var. Sistem özelliklerin düşük derseniz de;
1-Kardeşimin bilgisayarı ile benim bilgisayarımın özellikleri hemen hemen aynı, onda kasma olmuyor.
2-Ayarların hemen hemen hepsini en düşüğe getirdiğimde,pencereli başlat dediğimde ve directx 7 kullandığımda tahmini performans %120 oluyor ortalama. Ama yine de mouse'yi çevirdiğimde kasıyor.
3-Hemen hemen bütün ayarları yükseğe getirdiğimde tahmini performans %88 falan oluyor. Ancak yine de mouse'yi çevirdiğimde kasıyor.
NOT: Tahmini performan %120 iken de %88 iken de kasma süreleri aynı oluyor ve sadece mouse'yi çevirince kasıyor. Başka zaman kasma olmuyor.
NOT 2: Bazen de hana falan girerken biraz uzun süre bekliyor. Ama araştırdım, bu sorun bir çok kişide varmış. Benim için asıl önemli olan diğer kasma sorunu yani.
Arkadaşlar biliyorum çok uzun ve karışık oldu, ama ben bu oyunu çok severek oynuyorum. Lütfen bir çözüm yolu söyleyin.
Şimdiden teşekkür ederim..

tlgklz said:
Klasik Türk cevapları Vol 1.:
Sil-Baştan Kur.
Sağol arkadaşım, eğer daha başka cevaplar söylenmezse, artık öyle yapacağım.
Bir de eğer oyunu silersem, saveleri silmeden yeniden yüklesem düzelme şansı var mı? Yoksa komple mi silmek lazım?
Çünkü bayağı ilerlemiştim de oyunda.

Back
Top Bottom