"Mount and Blade Warband Anadolu 1320 Mod V3" Sorunu

Users who are viewing this thread

forty69

Recruit
Öncelikler herkese merhabalar, modu kurdum, halen de oynuyorum. Fakat, yanlış yükleme vs mi yaptığımdandır bilemedim, birkaç sorunla karşı karşıya kaldım :

1-) Osmanlı Beyliğinde, kral olarak başlamak istedim ve devam ettim, Osman Gazi olarak oynuyorum. Fakat hiçbir derebeyine emir veremiyorum.
2-) Derebeyleri ile konuşurken "ordunuza katılabilir miyim" diye seçenek çıkıyor ki kral olduğum halde bunun çıkmaması gerekmiyor mu ?
3-) Yine kral olduğum halde başka devletlerden vasallık teklifi alıyorum (ki almamam gerekiyor, çünkü kral olarak başladım) ve reddedince devletime savaş ilan ediliyor.
4-) "Nişanlınla evlen" görevi bir türlü sonuçlanmadı. Yani, neredeyse 100 gün oldu hala bekliyorum, vasalın yanına gittiğimde ise hazırlıklar tamamlanınca haber yollayacağız diyor.
5-) Bakanıma herhangi bir görev yaptıramıyorum. Asker eğitmek istiyorum diyorum, belli bir miktar ödüyorum fakat geri dönüş olarak asker alamıyorum.
Yine bakanıma "sefer başlatacağız ordu buraya toplansın" diyorum, ama yine herhangi birşey olmuyor.

Acaba kral olarak başladığım için mi bu tarz sorunlar çıkıyor ? Yoksa sıfırdan başlayıp devlet kursam normal olarak sorunsuz devam edebilir miyim ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılarımla..

Back
Top Bottom