Modlar Hakkındaki Sorunlarınız, Sorularınız

Users who are viewing this thread

maslaktr said:
Bende Hem 'M&B' var hemde 'M&B Warband' var ben 1257 ad modunu indirdim M&B Warband'ın modules klasörünün içine attım oyuna girdim giriyo ama savaşın ortasında kale kuşatmasında falan rgl hataları alıyorum. :???:

Modu tekrar indir ve kur, sorun kalmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar sorunum M-b  Rotk modunda , modu çalıştırdığım zaman proces ini yüklenirken şöyle bir hata veriyor ;

"Unable to open file : commonRes\arabian_horses.brf"

mb'nin kendine içindeki commonres klasöründe arabian_horses diye birşey yok.
Netten bulup indirdim commonresin içine attım bu seferde yine process ini yükleniyorken bu hata çıkıyor : " Unrecognized resource type rfer"

Oyunlar orginal güncellemeleri tam niye böyle yapıyor anlamadım.

Modu kaldırıp tekrar kurdum çözülmedi

Forumdaki sayfasından buldum indirdim sorun çıkarsa bunları yükleyin diye düzeldi ama arada bir oyundan atıyor modu sildim baştan yükledim o dosyaları tekrar attım ama oyunu oynuom bazen atıyor oyundan

warband 1.143 versiyon diplomacy mod 4.2 de  kampdaki diplomacy menüde  araji avantajı etkin devre dışı var  savaşlarda  araji avantajı olsun meydan veya kale kuşatmada fark etsin o yüzden o yar etkin olması için nasl olacak  orda etkin yazıo parantejde devre dışı saçma saçma yapmışlar

Bende Fire Arrow var girerken Bende Unable to open file: CommonRes\costumes_a.brf hatası veriyor Ve Oyunumun Versionu 1.143  bu hatayı veriyor ne yapmalıyım

Yalnızca kaplamayı değiştireceksen yeni kaplamasını atayacağın modeli mod dosyana kopyalaman (brf formatında kaydedeceksin, openbrf ile export as rigged mesh deyip kendi modunun klasöründeki brf dosyasına import edip kaplamayı o modele ata) ve o kaplama dosyasını (dds olarak) texture klasörüne atman yeterli. Ayrıntıları biliyorsan riglemene gerek yok sorunun yanıtı, bilmiyorsan forumda daha açıklayıcı olarak bulabilirsin ararsan.

Back
Top Bottom