Modlar Hakkında...(Çıkan ve çıkacak olan modları buradan konuşabilirsiniz.)

Battal Gazi modu için düşünceleriniz neler ?

• Yakında çıkıyormuş,harika bir mod olacak.

Votes: 6 54.5%
  • Ateş ve Kılıca uymadı sanki,Warband'a olabilirdi belki.

Votes: 3 27.3%
  • Güzel değil bence.

Votes: 2 18.2%

• Total voters
    11
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

incili arwa

Bir mod konusunu talan edince dedik ki bir konu açalım,burada konuşalım.Buyrun efenim,burada konuşun.

Kurallar (Evet kurallar var.)

[list type=decimal]
[*]Spam yapmayınız.
[*]Küfürlü içerik yasaktır.
[*]Yaroglek'in ileti atması yasaktır.
[/list]

HyperCharge said:
Yaroglek in ileti atmaması yasağını da koy.Lazım olur ileride  :wink:

Modları bulmak için:Güncel Mod Listesi

İnşallah yararlı olur.

ayrıca,çıkacak ama konusu henüz açılmayan modlar hakkında da konuşulabilecek mi ?  :cool:

Hayırlı olsun.
İnşallah şu modlar kesin çıkar;
1.Şehzade Mustafa (zor)
2. III.Ahmet
3.AD 1300
4.Cem Sultan
5.III.SELİM (daha bakmadım ama bakacağım)

II.Mehmet said:
Hayırlı olsun.
1.Şehzade Mustafa (zor)
2. III.Ahmet
3.AD 1300
4.Cem Sultan
Hee söylemeyi unutmuşum 3.Selim çıkmıcak modelleri başka bi moda vericeğiz.

Bu arada yeniçeri koyma olayını III.Ahmet modu için demiştim.Hyper yanlış anladı galiba onu.Ona da açıklık getireyim.

II.Mehmet said:
Hayırlı olsun.
1.Şehzade Mustafa (zor)
2. III.Ahmet
3.AD 1300
4.Cem Sultan

Cem Sultan modu çıkarsa iyi olur çünkü bayrak olayı var.Hyperın modu (AD1300) yaza doğru çıkar gibi duruyor.

HyperCharge said:

İnşallah yararlı olur.

ayrıca,çıkacak ama konusu henüz açılmayan modlar hakkında da konuşulabilecek mi ?  :cool:

Tabii ki

Şehzade mustafa modu,çok ilgi görmüştü.çıkar denen bir moddu.Çıkmazsa adamı yerin dibine sokarlar.  :mrgreen:

III.Ahmet,biraz karşılıklı ilişkiye dönük.Yani,sayfayı beğenin,ona göre moda emek veriyim.Demiş adam galiba(veya ben karıştırdım..).Pek bi pasif adamlar.Veya ben öyle görüyorum.

AD 1300(Benim ki  :cool:) ise,devrim yapacak diyebilirim.Gerek savaşta,gerek aile sisteminde.Ben ve pagan çalışıyoruz.Pagan,haziranda katıldı bana. :smile: Ondan önceki 2 yıl,ben tek çalıştım.Baba oğul gibi olduk modül sistem ile.Onu korumak için python ile bir şifreleme yazacağım :grin:

Cem sultan,Türküm'ün modu.Askerlerin bayrak taşıması gibi bir durum var.Ama,bunu genişletmeli.Mesela savaşta bayrağın yakınında ise askerler,onlara ekstra vuruş gücü vermeli.NW de ki gibi.

Öhm.Bekleyin oğlum beta çıkarıyom. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,300041.0.html

II.Mehmet said:
Ad 1300,konusunu açmadın mı video filan yok mu?  :grin:

Niye açayım ki ? etrafta,eskiden kalan bazı şeytanlar hala dolaşıyorken.Eğer ağızlarını bağlayacaksam,bunu mod çıktığı an bağlayacağım.

Trailerını modu test ettikten ve ekip de test ettikten sonra yapacağım.Konuyu da o zaman açacağım.Birkaç alternatif indirme linki felan..

Black Dead said:
Öhm.Bekleyin oğlum beta çıkarıyom. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,300041.0.html

Valla ya nerde kaldı yadigar.özledik onu  :mrgreen:

HyperCharge said:
II.Mehmet said:
Ad 1300,konusunu açmadın mı video filan yok mu?  :grin:

Niye açayım ki ? etrafta,eskiden kalan bazı şeytanlar hala dolaşıyorken.Eğer ağızlarını bağlayacaksam,bunu mod çıktığı an bağlayacağım.

Trailerını modu test ettikten ve ekip de test ettikten sonra yapacağım.Konuyu da o zaman açacağım.Birkaç alternatif indirme linki felan..

Black Dead said:

Valla ya nerde kaldı yadigar.özledik onu  :mrgreen:
İşi sağlama alıyorsun yani  :grin:

Sıkıldım.O yüzden ara ara devam ediyorum seninki çıksında kodlarını çalak

Ya beyler aslında sağlam bi ekip oluşturulup çok güzel bi mod yapılmalı bence. Oyun Türklerin ama gavurların yaptığı modlar daha güzel oluyo.

selamet_81 said:
Ya beyler aslında sağlam bi ekip oluşturulup çok güzel bi mod yapılmalı bence. Oyun Türklerin ama gavurların yaptığı modlar daha güzel oluyo.

Aynen ya.Ama "lider ben olacaam hihii" kavgası başlar.Sorun zaten orda.Yabancılarda,Kaynak tam,bilgi tam.Bizde bilgi ya yarımyamalak,yada hiç.

HyperCharge said:
selamet_81 said:

Aynen ya.Ama "lider ben olacaam hihii" kavgası başlar.Sorun zaten orda.Yabancılarda,Kaynak tam,bilgi tam.Bizde bilgi ya yarımyamalak,yada hiç.
Lider olmasa daha iyi olmaz mı ?
Herkez yaptığını bir kişiye verir o kişi oyuna ekler.

Back
Top Bottom