Mod Tavsiyesi: Mount&Blade; Karayip Korsanları

Users who are viewing this thread

MbAcemisi31

Banned
:mrgreen:

öncelikle modlama bilgim 0 sadece kodlarla oynayabilen bi amatörüm  :mrgreen:

bu sadece 1 tavsiyedir.

böyle bişey yaparsanız millet hayran kalacaktır

oyun tamamen deniz savaşları üzerine kuruludur.

-Gemilerin modelleri orjinal karayip korsanları oyunundan alınabilir.
-Gemiler sürülebilsin + toplu kapışmalar kovalamalar olsun. gemiler değiştirilebilsin. (atlar gibi)  :mrgreen:
-Denize çok şey yapmaya gerek yok toprak gibi durgun olsa yeter.
-Yeni korsanlar + cursed pirate factionu (mb warbandda yapılıyor zaten.)
-Düzgün bir hikaye
-liman ve adalar
-Korsan tüfek + kılıçları

Warband modu olsun

Zor bi mod istediğimi sanmıyorum

eğer çalışılırsa çok eğlenceli olur

tavsiyemi alanlara başarılar

http://forums.taleworlds.com/index.php/board,77.0.html alalım seni otur öğren sonra öneride bulun. Çok mu kolay onları yapabilmek?

Jack Sparrow olarak başlayalım.
Jack Sparrow değil, Kaptaan Jack Sparrow

etrafta o kadar cillop gibi modu birarada görmüşken, onların yanında basit kalan bir şeyi istemem yanlış olmaz herhalde.

deniz savaşları modunuda gördüm,

altı üstü biraz geliştirilmeli. ne bu şiddet bu celal?

istediğimiz yeni gemiler ve toplar ek olarak.

Aslında defalarca denenmiş, ama uygulama geçmemiş bir mod projesi :smile: Pirates adı altında, yoshiboy'un çıkardığı bir modda vardı ayırca, ama mount and blade için. :smile:

Adalarda olsun adaların içinde şehirlede olsun.  :grin: O şehirlerden kılıç tüfek gemi alalım. Adalardada savaş olsun kara savaşları yani kayıp hazineler olsun. Krallıklarda olsun.  :grin:

Thracian said:
Adalarda olsun adaların içinde şehirlede olsun.  :grin: O şehirlerden kılıç tüfek gemi alalım. Adalardada savaş olsun kara savaşları yani kayıp hazineler olsun. Krallıklarda olsun.  :grin:
Foruma kayıt olmadan önce aklıma bu proje benimde aklıma gelmişti.İyi bir ekip ile yapılacağını düşünüyorum.

keşke bende yardım edebilsem ama maalesef kod mod model bilgim hiçmi hiç yok photoshop bile kullanamıyorum  :lol:

sadece tavsiyemi verebildim  :lol:

hem o kadar şaşalı olacağını sanmıyorum toprak gibi sadece, gemilerin durduğu bir deniz,

gemi savaşları o kadar  :lol: bide işte karaya çıkma olayı olur adalar fethederiz  :mrgreen:

Caliph said:
İyi bir ekip var, ama ekibin toplanması gerek. Aynı şekilde türkçe forumun kanayan yaraları var mod konusunda, kodlamacı açığı gibi...

Bence forumda bunu yapabilecek ekip vardır olmadı ingilizce forumda ama ekibin toplanması zor iş.

Thracian said:

Kelebekler, böcekler olsun...

Şu önerim olur, adalar olsun sadece...

biri Bu moda Benzer bişi yapmışdı ama adını hatırlayamıyorm warband değildi  :mrgreen: Güzel mod da değildi :grin: o yüzden bu konuyu kapatak

Back
Top Bottom