MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Nether'da normalde gittiğinizin sekiz katı hızla gidersiniz. Örneğin yerüstünde iki portal arası 800 blok, nether'daki 'denk' portalların arasındaki uzaklık 100 blok oluyor (açısal hız gibi). Ayrıca nether'ın tavanı bedrock. Nether'daki bloklar:

Grid_Netherrack.png

Yanınca sönmeyen bloklar. Tuzak veya işaret kulesi yapımı için kullanışlı.
Grid_Soul_Sand.png

Üstündeki canlının veya nesnenin hareketini yavaşlatır. Çok dar bir açıyla çarpılmadığı sürece teknelere zarar vermez. Tuzak veya liman yapımı için kullanışlı.
Grid_Glowstone_%28Block%29.png

Bu blok ışık yayıyor ve şimdilik özel bir kullanımı yok. İleride lamba yapımında kullanılabilir.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Mobil ödeme ile satın alma olsaydı keşke.

Sağolasın. Ancak e-mail'ime bir key vs. gelmedi. Launcher'da hesabıma girdiğimde hala "User not premium" hatası alıyorum.

Edit : Satın alırken küçük bir hata yapmışım, hallettim.

Mawi said:
ComradeDimitri said:
UMR said:
Hasat sistemi ve tarla:

Bende yapmıştım böyle bir sistem.Baya işe yarıyor özellikle büyük haritalarda.

Tarlayı o kadar büyütmeye gerek yok, tek kişiyseniz çok daha küçüğü yetiyor.
Önemli olan yetmesi degil abi oyun hayal gücü adam kendi dünyasını yaratıyor :grin:

Yaza ben de almayı düşünüyorum.Çok güzel gözüküyor oyun.Bayağı video izledim.Millet oynamayı bırakmış dizi çekiyor oyunda.  :mrgreen: :mrgreen: (Survivor hesabı) Eğer şu SBS iyi geçerse kesin alıyorum.  :grin: :grin: :grin:

arcanie06 said:
Mawi said:
ComradeDimitri said:
UMR said:
Hasat sistemi ve tarla:

Bende yapmıştım böyle bir sistem.Baya işe yarıyor özellikle büyük haritalarda.

Tarlayı o kadar büyütmeye gerek yok, tek kişiyseniz çok daha küçüğü yetiyor.
Önemli olan yetmesi degil abi oyun hayal gücü adam kendi dünyasını yaratıyor :grin:

Sen karıştırdın, o Creative Mode. Bu Survival Mode. Hayatta kalma mücadelesi. :smile: Fakat isterse yinede yapabilir benim karışabileceğim bir şey değil.

Back
Top Bottom