M&B with fire and sword dil yaması?

Users who are viewing this thread

Rapdiss34

Banned
Merhaba arkadaşlar ben yeni oyun olan with fire and sword u indirdim fakat rusça olduğundan bir şey anlamadım.Bunun ingilizce veya Türkçe yaması varsa lütfen paylaşın..

afedersin ama nereden indirdin ?  :roll:

EDIT:evet şimdi googleden bir aradımda nete düşmüş fakat rusça bence kimse boşa uğraşmaz çevirmekle 3 mayısta çıkıcak diye biliyorum  :mrgreen:

Doğru bende öyle biliyordum ama gürünce dayanamadım :smile:Oyun cehenneminde indirdim torrent olarak.

Ama görünüş oynanış olarak fln çok şahane.Tüfek lerde iyi yapılmış

Ubsilon Xefor Cioss said:
O inen şey mod olanı.

O "mod" olan İngilizce forumda With Fire & Sword ile ilgili başlıkta SS leri gözüken versiyon ama. Aynı belirtilen firmalar tarafından, aynı özellikleri barındırdığı söylenerek konulan versiyon:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,75496.165.html

Oyunu eleştirmek, yerden yere vurmak değil amacım da derdim fire & sword un warband'dan önce, yani m&b nin ham, çelimsiz grafik motoru ile yapılan bir modun anca ingilizceye çevrilen hali olması. Çünkü aralık 4 2009 tarihinde oynayan birisinin yorum yapması endişe verici.

Bu konuda spekülatif uydurmaları değil de, kaynak gösterebileceği bir bilgisi olan var mı? Herkes "şöyledir abi o, böyledir hajım o" deyip duruyor çünkü her dilde forumlarda. Elde düzgün bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

alabilirim büyük bi ihtimal birde pc ci arkadaşım var internetten toplu sipariş vercekti belki indirim olabilir diyor  :grin:
ne pinti çıktık

bende denemelik indirdim oyun ruscaydı biraz tercüme ettim oyuna koydum daha anlamlı oldu ama haritada istanbul yok  ve warband modu gibi olmuş oyun aynı grafiklerin cilalanmış hali var harita çok büyük gibi gözüküo ama köylerle şehirler arası mesafe çok uzak tutulmuş orjinalide böyleyse almayabilirim :grin:

Esterqoon said:
bende denemelik indirdim oyun ruscaydı biraz tercüme ettim oyuna koydum daha anlamlı oldu ama haritada istanbul yok  ve warband modu gibi olmuş oyun aynı grafiklerin cilalanmış hali var harita çok büyük gibi gözüküo ama köylerle şehirler arası mesafe çok uzak tutulmuş orjinalide böyleyse almayabilirim :grin:
Bence mesafelerin uzatılması gerçekçilik katmış, eğer birde yorulmak ve soğuk faktörünü de katmışlarsa çok güzel olur. (dadından yenmez)

Back
Top Bottom