M&B Warband | Türkçe Çeviri Hata Çözümleri | v0.9 | 01.01.2014

Users who are viewing this thread

I support kendim :SDf:SAFd:SDaf: gördükçe gülüyordum ellerine sağlık çok güzel bir çalışma yapmışsın allah razı olsun .

Arkadaşlar ben ''Osmanlı Mod'' oynuyorum , orada bazı hatalar var örn. ''kale kime verilsin?'' I sport kendim'' diyor vb. şimdi bu oyuna atsam bir şey olur mu ?

Bay Kurnaz said:
Genghis_Khan61 said:
Arkadaşlar ben ''Osmanlı Mod'' oynuyorum , orada bazı hatalar var örn. ''kale kime verilsin?'' I sport kendim'' diyor vb. şimdi bu oyuna atsam bir şey olur mu ?
O modun içinde diplomacy, freelancer gibi modlar varsa onlardan gelen diyaloglar bu sefer İngilizce olabilir. İstersen dosyaları yedekleyip dene.

Neyse ben NATİVE oyanayayım , yalnız dosya indi ama exel formatı olarak ? , birde bazen savaşa girerken vb. en paral el : -5 vb tarzı şeyler çıkyor onlar neyle alakalı. ?

Bay Kurnaz said:
Genghis_Khan61 said:
Bay Kurnaz said:
Genghis_Khan61 said:
O modun içinde diplomacy, freelancer gibi modlar varsa onlardan gelen diyaloglar bu sefer İngilizce olabilir. İstersen dosyaları yedekleyip dene.

Neyse ben NATİVE oyanayayım , yalnız dosya indi ama exel formatı olarak ? , birde bazen savaşa girerken vb. en paral el : -5 vb tarzı şeyler çıkyor onlar neyle alakalı. ?
Excel olması normaldir. Onda bir sıkıntı yok. O tip yazıların çıkması da muhtemelen moddan kaynaklı bir bugdır. Çünkü native'de hiç böyle bir şeye rastlamadım.
Eyvallah :smile: , şuan yeni oyun kuruyorum NATİVE ' de bir sorun olmaz zaten , inanıyorum :smile:

Arkadaşlar bir kralıkla ne zaman ateşkes imzalasam bu karşıma çıkıyor 'UNTUZOKEN Token ' tam yazamadım ama bunu kaldırmanın yolu varmı?
Onu düzeltirmisiniz?

Arkadaşa ben evlencem kıza gidiom onurlu kapıdaki muhafızlar diye bişiler felan dio bunu yükledim bişe değişmedi ne demeye çalışıo :sad:

http://imageshack.com/a/img845/9162/1jp1.png    bu çıkıyor ve sonra tıklayınca konuşma bitiyor hiç konuşma seçeneği vermiyor. Bide ben o leydiyle evlencem ama beni törene çaırmıyorlar iki oyunum var ikisindede çaırmıyorlar oyun zamanıyla birinde (göreve başlayalı) 60 gün birinde 80 gün oldu neden  beni çaırmıyolar bi onuda söleseniz

Leydinin babası derebeylerimden biri ve kalesinde bekliyor leydide hiç esir alınmamış.Arasıra bana mektup geliyor ziyaret et diye zaten attığı m fotoda görevi bitirdin yazıo sol altta bana beni ziyaret et die mektup atıo gidince de o çıkıo.Babasıda bir türlü töreni yapmıo. :cry:

ya bu görev anca tekrar tekrar gelio biri bitio sonraki gelio.Şu anda osmanlı moddada nişanlıyım ama ordakine gidince bana düğün gününe kadar konşmak geleneklere aykırı felan dio. Sanırım sorunum çeviriymiş

Ben daha aranızda Yeniyim k.bakmayında birşey sorucam Ben Steamdan Oyunu ALdım zaten türkçe idi. Şimdi Gene Bunuda mı indiricez yani otomatik yapmıyor mu türkçe güncellemsini falan ..

Ona göre biliyim de indirceksek indiriyim şuan bunuda ?

Harbiden başarılar uzun süredir warband oynuyorum daha deneme fırsatı bulamadım foruma yeni katıldım oyun türk oyunu ama aşırı türkçe imla hataları mevcut senin düzenlemelerini şimdi deniyeceğim başarılarının devamını dilerim daha mükkemmel işler yapabilirsin .

Bay Kurnaz said:
Sadece 4 dosyadaki hataları düzeltmiştim. Şimdi ise kalanları da düzeltip yeni bir sürüm çıkarmayı planlıyorum. Hedefim bayrama kadar tamamlamak.
Ayrıca başka modlar için de düzeltme yapmamı isterseniz bana o modun Türkçe dil dosyalarının bulunduğu klasörü atmanız yeterlidir. Hazır vaktim varken ilgilenebilirim.

Ben sana özelden tek tek raporladığım tüm imla hatalarını ve bazı bildireceğim şeyler de var hepsini atacağım :smile:

Normalde lonca başkanıyla henüz görüşmedin yazıyordu , çeviriyi yükledim kurdum şimdi ingilizcesi yazıyor  :???:

118dhu8.jpg

Edit: Ve yukarıda sancar hanın ismi normaldede doğru yazmıyordu çeviriyi kurdum hala aynı  :cry:

Türkçe Çeviri Hata Çözümleri
Hatalar için bu konu. Nasıl ekleyeceğiz sorusuna gelirsek, oyunun modules dosyasının içindeki native klasörünün içinden Language klasörüne atacaksın.

Back
Top Bottom