WB M&B Warband Güncelleme Değişiklik Listesi

Users who are viewing this thread

Yeni patchde hata veriyor veri aktarılırken diyor ve çalışmayı durdurdu diyor

Edit:çözüldü run time den kaynaklanan bişiymiş halloldu

Antiquarian said:
Arkadaş araamayı başlat diye seçenek yok.Serverlar gittikçe azalıyor.bu hot fix olmuş bir bok fix.
Katılıyorum.Klan maçı bile yapamadık yahu.
Edit:Finland at War modu da çalışmıyor.Oyun ölmüş.  :mad:

dün gece gördüğüm kadarıyla 1.124 ile yalen, veluca ve jelkala'nın içi (han + şehir meydanı) komple değişmiş. diğer şehirlere bakamadım. belki diğerlerinde de vardır.

sandık eklediler mi acaba bir yerlere?

Alhedras said:
dün gece gördüğüm kadarıyla 1.124 ile yalen, veluca ve jelkala'nın içi (han + şehir meydanı) komple değişmiş. diğer şehirlere bakamadım. belki diğerlerinde de vardır.

Yalnız,finland at war modu çalışmıyor,yeni güncellemeyle birlikte.Ne olacak şimdi?

KemikKıran said:
Alhedras said:

Yalnız,finland at war modu çalışmıyor,yeni güncellemeyle birlikte.Ne olacak şimdi?

güncelleme sadece script bazlı değil (yani oyunun işleyişi değil) görselliğe de hitap ediyorsa (ki bu öyle) modların çalışmaması normal. modu yapan arkadaşlar birkaç güne düzenleyip yeni versiyonu atarlar.

haa mod çıktıktan sonra ekip dağılmış ise...  :sad:

1.125 te büyük ihtimalle server sorunu çözüldü.
Birde çoğu haritalar yeniden yapılmış haberiniz varmı :smile:
Harabelerdeki büyük kaya biraz uzaga tasınmış.
Nord  Kasabasına yeni proplar eklenmiş.
Köy'de öyle

Foruma Yeni katıldım önce merhaba diyeyim. Bütün versionları tek tek indirip mi yükseltecez yoksa en son cıkanı yüklesek olmazmı yani en son cıkanda varmı bütün versionlardaki özellikler.

Back
Top Bottom