M&B: Ateş ve Kılıç - Sıkça Sorulan Sorular

Users who are viewing this thread

manadam said:
benimde bir sorum var mp de seri numarası istiyor ne yapabilirim.

sanırım crack kullanıyorsun yani korsan bura resmi forum
f15.gif

Ban isterük,ban :!:

Asıl seni banlamak lazım. Bilip bilmeden atlamayın. Oyun kırılırsa seri kodu istemiyor, ancak orjinal sunucular gözükmüyor. Foruma çok gelen oldu 'sunucu listem yok' diye. %95i korsan çıktı.

Arkadaşa gelirsek, demoda çokoyunculu oyunu oynayamıyorsunuz. Satın almanız gerekiyor.

Adam oyunun alınması gerektiğini bilmiyordu. Bu yüzden bunu sordu.

%lik olayı geçtim, basitçe sorulmuş bir soruyu insanın gözüne sokma hakkına sahip değilsin.

Btw, neden % kullandım? O mesajımdan sonra 'ya adam crack kullanıyorsa' diye yanıt gelirdi mutlaka.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Adam oyunun alınması gerektiğini bilmiyordu. Bu yüzden bunu sordu.

%lik olayı geçtim, basitçe sorulmuş bir soruyu insanın gözüne sokma hakkına sahip değilsin.

Btw, neden % kullandım? O mesajımdan sonra 'ya adam crack kullanıyorsa' diye yanıt gelirdi mutlaka.

tamam tartışma yaratmak istemiyorum nakavt oldum  :neutral:

arkadaslar hamı al o sey oluyor bak sımdı bı hana gır orda yolcu var onla konus ıste taht talıplerınden bahsedıyor .sende dekı bı taht talıbının yerını ogrenmek ıstıyorum sana soluyor gıdıp adama dıyorsun davanda yardım etmek ıstıyorum ama once san namının yuksek olması lazım yoksa kabul etmez senı

Mystro34 said:
arkadaslar hamı al o sey oluyor bak sımdı bı hana gır orda yolcu var onla konus ıste taht talıplerınden bahsedıyor .sende dekı bı taht talıbının yerını ogrenmek ıstıyorum sana soluyor gıdıp adama dıyorsun davanda yardım etmek ıstıyorum ama once san namının yuksek olması lazım yoksa kabul etmez senı

:grin: ben tdk açıklamasını söyledim oyunla alakasız sandım k.bakmayın

tdk : hami..koruyucu kollayıcı

ben oyunu orjınal olarak aldım yukledım acılmadı sonra sıldım sımdı yuklemek ıstıyorum ama  oyun kodu kullanımda dıyor ne yapmam lazzım ???

Kale içindeki mahkumları kaleyi almadan kurtarabiliyormuyuz? Mesela rus çarı mahkum onu kurtarmak istiyorum.
Ateş ve Kılıç oyununda oluyormu bilmem ama warbandda şu şekilde oluyormuş:

Lordu Kurtarmak İçin Şehre Gizli Yada Zorla Giriyoruz. Sonra Gardiyandan Zorla Anahtarı Alıyoruz. Sonra Üzerimize en Fazla 3 Kişi Geliyor Onları Öldürüp Zindana Giriyoruz ve Kurtarıyoruz Lordu.

Mount & Blade: Warband Görevleri

sertunsuz said:
module system ne zaman çıkacak?
"Ağustosta çıkabilir" diye biliyorum ben.

Modül Sistemden ümidimi kestim. Yapımcı firma Taleworlds değil SiCH Studios. Adamların keyfine kalır ya da tw isterse ancak.

DROL said:
ben oyunu orjınal olarak aldım yukledım acılmadı sonra sıldım sımdı yuklemek ıstıyorum ama  oyun kodu kullanımda dıyor ne yapmam lazzım ???
oyunu ilk yüklerken kullandığın steam hesabını kullanıyor musun

Mr.DeX said:
Kale içindeki mahkumları kaleyi almadan kurtarabiliyormuyuz? Mesela rus çarı mahkum onu kurtarmak istiyorum.
Ateş ve Kılıç oyununda oluyormu bilmem ama warbandda şu şekilde oluyormuş:

Lordu Kurtarmak İçin Şehre Gizli Yada Zorla Giriyoruz. Sonra Gardiyandan Zorla Anahtarı Alıyoruz. Sonra Üzerimize en Fazla 3 Kişi Geliyor Onları Öldürüp Zindana Giriyoruz ve Kurtarıyoruz Lordu.

Mount & Blade: Warband Görevleri

sertunsuz said:
module system ne zaman çıkacak?
"Ağustosta çıkabilir" diye biliyorum ben.

Kardeş teşekkür ederim cevabın için ateş ve kılıçda yok heralde böyle bir konuda bulamadım.

Back
Top Bottom