LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Millet model kasıyoz yetişrtimek için ama bakıyomda sabırzıslıktan sinir olmuşunuz merak etmeyin çıkarcaz modu tarih vermek biraz hata oluyor böyle konularda ama tahminler tutmuyor bi türlü o yüzden bekletiyoruz sizi inşallah mod çıktığında beğenirsinizde beklediğinize değer, bizimde emeklerimiz boşa gitmez.

iyide sen yalan söyledim diyip kitleyince dedim iptal oldu mod :grin: :grin: :grin:.o zaman YASASIN :grin:

Sniper15 said:
Millet model kasıyoz yetişrtimek için ama bakıyomda sabırzıslıktan sinir olmuşunuz merak etmeyin çıkarcaz modu tarih vermek biraz hata oluyor böyle konularda ama tahminler tutmuyor bi türlü o yüzden bekletiyoruz sizi inşallah mod çıktığında beğenirsinizde beklediğinize değer, bizimde emeklerimiz boşa gitmez.

bekletin bekltin yeterki çıksın mod :smile:.

Sniper15 said:
Bir yönden haklısınız  AkEla Modda Haziran'da full yapacağız falan demişlerdi ama Warband çıktı. :grin:
Çabuk çıkarın modu :grin:

Death_Blade said:
Sniper15 said:
Bir yönden haklısınız  AkEla Modda Haziran'da full yapacağız falan demişlerdi ama Warband çıktı. :grin:
Çabuk çıkarın modu :grin:

Ak Ela modun şu ana kadar yapıcam deyip de yapmadığı birşey yoktur da..

"Şimdi mod niye hala çıkmadı ya ühü ühü" diye didinen arkadaşlar susun lütfen. Adamlardan zaman istediniz adamlar veremeyiz dedi. Kesin birşey belli değil dedi. Siz "ya nolur bi tarih verin ama ya nolur ama ya" dediniz. Eh. Adamlarda tarih vermek zorunda kaldı. ki hiçbir çalışma profesyonel nitelikte olmayan, Tam zamanında çıkmaz yani çıksa bile çok nadirdir. yani bu herifler bi Treyarch,Bioware yada İnfinity Ward değil. Yani bu zamana kadar "Tarih verinnnn!" diye gevezelik eden herifler buraya gelip de "Niye çıkmadı ya bu mod ehe ehe" demesin. Kolay gelsin mod ekibine. :smile:

Ben demedim ki banane :grin:,forumu üye olmadan takip ediyordum.Aslında senin dediğin de doğru insanları sık boğaz ettiler.Bence warband çıkmasaydı o mod çıkabilirdi.Ayrıca bir sorum olacak;diyelim oyunda Elrond var onların tipleri falan filmdeki gibi tipler mi?Yoksa kel kafalı falanlar mı?

Benim gördüğüm en büyük çalışmayı yapıpta burada bizimle çokta ilgilenen bir takıp hiç görmemiştim 0_o.Knight  abi ve birkaç kişi haricinde.Yani şunu demeniz çok güzel gece gündüz çalışıyorum çıkartıcam.Öbürkü kişiler diyoki başım ağrıyo okulum var oraya gidicem bunu yapıcam hep bir bahane oluyordu.Gönülden kutlarım teşekkürler.

Moddan görüntüler map iconları map vs.  Mod çıkmasıda bazı srunlar var onları halletttiğimiz zaman çıkartıyoruz betayı büyük ihtimalle okullar bittiğinde çıkacak ama kesin söyleyemem tabiki.

herşey süperde osgiliathın ortasından nehir geçmek zorunda yoksa ben o köprüyü boşunamı koydum oraya. :grin:

bu arada mod süper olcak.modeller güzel.

benzemiş.ama sadece benzemiş :grin: gerçekten harika olmuş :grin:

tmm :grin:
edit: birde theodenin saçını hafif aç.sarıya yakın olsun :grin:
ör:
theoden.jpg

Orclar ve harita güzel, birşey merak ettim bu orclarla ve lordlarla geçen konuşmalar değiştirilecek değilmi?
Yoksa bir orca lordum demek saçma olur.

Sniper15 said:
Nası benzemiyo en çok biz Theoden i benzettik. Saç rengini tutturamamış olabilirim.

Zırhsızken benziyormuş.  :mrgreen: Kafasında zırh varken benzetemedim ama o kadarda önemli değil tabi... Elinize sağlık modellerin hepsi güzel.

elinize sağlık forumda yeniyim ark.lar kadar uzun zamanduır beklemesemde beklemekteyim bu modu. nazgullerin miğferlerinde bi gariplik var ama diğer herşey 10 numara. yaratıcılığınıza güveniyoruz.. bakalım mod çıktığında bizim akıl edemediğimiz neler neler ortaya çıkcak...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom