Kordinat Oyunları(DERS)

Users who are viewing this thread

Oguz Can said:
Yahu o kadar ders hazırladık, gerçekten öğrenmek ve modunda kullanmak için okuyan kimse çıkmadı. Boşuna uğraşıyoruz sanırsam. Eline sağlık diyorsunuz hepsi o.
Ben ilk modumu yaptığım için daha istediğim factionları(devletten bağımsız) haritaya koyamıyorken, bunları yapmaya çalışmam zor olur. :roll:

Tatari_okan said:
Oguz Can said:
Yahu o kadar ders hazırladık, gerçekten öğrenmek ve modunda kullanmak için okuyan kimse çıkmadı. Boşuna uğraşıyoruz sanırsam. Eline sağlık diyorsunuz hepsi o.
Ben ilk modumu yaptığım için daha istediğim factionları(devletten bağımsız) haritaya koyamıyorken, bunları yapmaya çalışmam zor olur. :roll:

Yahu post sayısı kazanmak için öyle birşey dedim neden ciddiye aldın. Nese ciddiye alman bana bir ekstra post daha kazandırdı. :razz: :razz: :razz:

Oguz Can ikidir kendin itiraf ediyorsun attığın saçma sapan mesajların "post kasmak için" olduğunu. O zaman neden zaman zaman başkalarının mesajlarının arkasından gerek kaba saba sözlerle gerekse de BÜYÜK HARFLE çemkirme mesajları yazdığını? Kendini "forumun oturmuşlarından" sayan ve her fırsatta yeni gelenlere bunu hatırlatan kişiler neden o zaman aynı hatalı davranışları sürdürüyor acaba?

Güzel bir atasözü var, bilir misiniz bilmem: "Ele verir talkını, kendi yutar salkımı."

Dikkat edin de boğazınıza kaçmasın.

Post kasmaya başladıktan sonra bunların hiçbirisini söylemedim. BÜYÜK HARFLE çemkirme de neymiş. Hayatımda yapmadım böyle birşeyi. Kimseye de ben bu forumda oturmuşum, eskilerdenim gibi birşey dediğimi de kesinlikle hatırlamıyorum. Ararsanızda bulamazsınız zaten. Yeni gelenlere tavrım hep sert olmuşumdur. Ama bu onların yaptıkları saçma sapan şeylerden olsa gerek. Hiç bir zaman ben eskilerdenim herkeze lafımı geçirtirim demedim. Yeni iken sert davrandıklarım şimdi zaten aramızda iyi şekilde dolaşıyor değilmi, ama çekemeyenler terketti. Bir kaç günden beri işim gücüm dalga diye, bana böyle saldıramazsın. İstediğimi yaparım, uyarımı da alırım, cezamı da. Çok büyük ayıp ettin bunları söyleyerek.

Bu konuyu da burada kapat! Çünkü şu andan itibaren Oğuz Can falan diye birşey yok.

Back
Top Bottom