Klan kapatıldı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar olacakların farkındayız.Kapanacağını lütfen söylemeyin moralim bozuluyor.  :mrgreen:
Biz bunun sorumluluğunu üstlendik :grin:

Hayırlı olsun çocuklar başarılar dilerim.Oyuncu dert etmeyin kararlılığınızı koruyun yeter yakın zamanda eksiklerinizi tamamlarsınız.Clan lideriniz beni eklesin işinizi kolaylaştırayım :smile:

slyfeerxgcx04 said:
Hayırlı olsun çocuklar başarılar dilerim.Oyuncu dert etmeyin kararlılığınızı koruyun yeter yakın zamanda eksiklerinizi tamamlarsınız.Clan lideriniz beni eklesin işinizi kolaylaştırayım :smile:
Steaminiz verin ekleyeyim.
Teşekkürler.

AliAffetmez , yunushan19071 ve Pino'nun klanımiza katılimıyla birlikte 7 kişi olduk.
Destekleriniz icin teşekkür ederiz.

Hasan_Hasan said:
Sizi kınıyorum.Bir konu hakkında konuşmak istiyorum anında engelliyorsunuz.Unutmayın.Her şey bir gün gün yüzüne çıkar,Aliexnus.Hiçbir şeyi saklayamazsınız.Neyse.Başarılar size.
Öhm Öhm Arkadaşım eğer bir şikayetiniz varsa[Dupe ,spam v.b] Adminlere söyleyin lütfen konumuzu kirletmeyin aksi taktirde Ötüken klanında olduğu gibi sizede kocaman bir ban gelir.
EDİT:İMLA
slyfeerxgcx04 said:
Son kararınmı :grin:

Hasan_Hasan said:
Kusura bakma.'Sayfanı' kirletiyorum.Kimin banlanıp kimin banlanmayacağına sen karar veremezsin.Ayrıca Ötüken Sayfası trollendi.Ben ise ciddiyim bu konuda.Şikayet konusunda da şüphen olmasın.
Bu sayfa benim değil SultanErenHan'ın yanlız :grin: Zaten ben değil Adminler karar veriyor.

Eren senin kadar şerefsiz varmıdır bu dünyada ? Arap bozması birde steamdan Cengiz Han araplara yenildi diyor.
Çakma iranlı  kafir.

Blue Dragon said:
Eren senin kadar şerefsiz varmıdır bu dünyada ? Arap bozması birde steamdan Cengiz Han araplara yenildi diyor.
Çakma iranlı  kafir.
Sen benim Türk'lüğüme laf atamazsın.Siyasi partimi duyduğunda bana saydırıp Arap dedin.
Bu ülkede nefes alman bile bir israf.
Dağa git kurtlarla yaşa  :wink:
Eğer her AKP'li arap olsa Türkiye'nin yarısı Türk olurdu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom