Kamp menüsüne tıklayınca oyundan atıyor

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
evet beyler başlıkta belirttiğim gibi oyunum orjinaldir ama oyundayken kamp menüsüne atınca oyun ddan atıyo aniden ne bi rapor ne bişey veriyo daha önce bunu yaşamış olan varmı yada çözümünü bilen falan varmı.?
yardım edene şimdiden tşk

atkılıçparaev said:
evet beyler başlıkta belirttiğim gibi oyunum orjinaldir ama oyundayken kamp menüsüne atınca oyun ddan atıyo aniden ne bi rapor ne bişey veriyo daha önce bunu yaşamış olan varmı yada çözümünü bilen falan varmı.?
yardım edene şimdiden tşk
bu olayı lk kez senden duyuyorum eğer pc yavaşsa oyundan atıyor olbilir

Herhangi bir program yükledikten sonra oluyorsa programı kaldır ama hiç duymadığım şey ??

yok birşey yüklemedim şu aralar oyunda diplomacy mod ama ilk kez böyle birşey yapıyor 3 aydır oynuyorum ilkez böle bişe yaptı
pc den yavaş değil nerden biliyom çünkü mount and blade yi en son çözünürlükle oynuyorum çok az kasıyor  :?:

Evet, dosyaları doğrula ya da kurulumu var ise tekrar kur. Bende de Raporlar bölümünden isim seçerken atardı. :smile:

steamdan doğruladım dosyaları sorun çözüldü eyvallah fakat bu sorunun neden olduğu hala muamma ama önemli değil herşey için teşşekür ederim :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom