Gizli Şehir

Users who are viewing this thread

Naruto.

Grandmaster Knight
Arkadaşalar M&B Warbandde görmüştüm bunu. Svadyanın ortalarında bazen kimseye ait olmayan bir şehir çıkıyor, daha sonra şehre ilk giren ülke oranın sahibi oluyor sanırım. Sonra şehir ama sonra yine yok oluyor. Bir daha çıktığında yine kimseye ait olmuyor. Bunun hakkında bilginiz varmı?  :shock: :shock: :shock:

Ele geçirmiştir Svadyanlar belki? Hem Svadya'da "H" ile başlayan şehir yok. Praven, Suno, Dhirim, Uxkhal var.

Kodlarla hiç bi alakası yok sürüm de güncel yani eskiden görmüştüm sürüm 1.034 zamanında (yani o zaman günceldi) ve adında "zendar" kelimesine bezeyen bi harf grubu vardı sanrım tam hatırlamıyorum tabii oyunda hiç bir modlama yokken, native de görmüştüm :shock:

Sanırım duyduğuma göre Zendar oyunda eskiden varmış.Ve tarafsız bir şehirmiş.Yani Svadya Vaegir falan yok.Ama işin garip olanı,Zendar'ın kod olarak bir faction'u yok.Hani ne bileyim,outlaws,black khergits,black knights gibi

Zendar, M&B'in 0.904 versiyonda mı ne kaldırılan tarafsız bir şehir. Bu şehirden Paralı Asker alınıyordu hep, ve yanındaki nehirde Nehir Korsanları çıkıyordu. Tarafsız bir şehirdi, ve Ramun falan orada duruyordu. Onun dışında Turnuva Tertipçisi meydandaydı ve alet edevat falan ucuza satılıyordu.

Back
Top Bottom