Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

İncili Arwa said:
mentoss said:
Canım sıkılınca with fire and sword dlc indirdim. Dlc yi beğenmedim tekrar warband'e çevirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

(bkz.With Fire and Sword'a hakaret etmek)

Arkadaşın korsancılığını bir kenara bırakırsak aslında o kadar da hakaret etmiş sayılmaz, zira wfas ilk zamanlarında dlc olarak çıkarılması düşünülürken son zamanlarda ayrı bir oyun olarak çıkarılma kararı alındı, pek de büyük bir olay değil.

Varrak said:
Coruscant said:
İlk insanın maymun olduğunu siz savunmuyordunuz dimi ?

dqpBj7.jpg
:lol: :lol: :lol:

Erozbey said:
Neil Armstrong aya indiğinde uzakta bir tepenin üzerinde cami kalıntıları görmüş ve hemen White House'a bildirmiştir. White House'dan gelen talimata göre, bu sırrı ölene kadar kimseye açıklamaması emredilmiştir.

Fusuy said:
Erozbey said:
Benim gibiler ülke yönetseydi ülkede barış ortamı olur, insanların bilgi ve eğitimi yüksek olur, savaş düşünülmez, yardımsever bir ülke olurdum. Bu ülkede sizin gibiler vs vs ülkeyi bitiriyor. Sonumuz hayır değil.

MFÖ'den geliyor o zaman
http://www.youtube.com/watch?v=IPHNPf1ltJs
:lol: :lol:

miggross02 said:
Fecricus said:
Harly Davidson said:
biz Allah ın A sını küçük yazmaya korkuyoruz adamlar ateistim diyo bu nasıl bişey ya merak ettim.
şakaysa şakası bile kötüğğğ .!

Ne var bunda?
Ne demek ne var böyle  bişey yok ateistlik yoktur ateistlik ibadetten yırtmak ıcın uydurulmuş sallamasyon bi düşüncedir var olan herşey ALLAH ı anlatır ve bunu onlar da biliyo.sen şimdi evinin kapısını biri gelse sana dese bu dağda bi agactı rüzgar esti yontuldu böyle oldu. yalan söyleme demez miydin? bir kapının bile tesadufune ınanmıyorsak mükemmel düzen kainatın gece ile gündüzün dna daki nükleotitlerinden gözlerin görmesine kadar binlerce yıldır taklidi yapılamayan bi sistemin nası tesaduf oldugunu  söylersin ey ateist bırak bu martavalları!!
Ateizmi 4 cümle de yıktı :lol:

Evrim teorisini tek cümlede yıkan birini okuduktan sonra hiç tuhaf gelmedi :grin: Ayrıca dört cümle çok uzun be :smile:

colombos said:
miggross02 said:
Fecricus said:
Harly Davidson said:
biz Allah ın A sını küçük yazmaya korkuyoruz adamlar ateistim diyo bu nasıl bişey ya merak ettim.
şakaysa şakası bile kötüğğğ .!

Ne var bunda?
Ne demek ne var böyle  bişey yok ateistlik yoktur ateistlik ibadetten yırtmak ıcın uydurulmuş sallamasyon bi düşüncedir var olan herşey ALLAH ı anlatır ve bunu onlar da biliyo.sen şimdi evinin kapısını biri gelse sana dese bu dağda bi agactı rüzgar esti yontuldu böyle oldu. yalan söyleme demez miydin? bir kapının bile tesadufune ınanmıyorsak mükemmel düzen kainatın gece ile gündüzün dna daki nükleotitlerinden gözlerin görmesine kadar binlerce yıldır taklidi yapılamayan bi sistemin nası tesaduf oldugunu  söylersin ey ateist bırak bu martavalları!!
Ateizmi 4 cümle de yıktı :lol:
ASDASDADSASD ulan bu yazıyı okuduktan sonra allahu ekber dedim asdasds

TCgreywolf said:
bocek modu, insanlar yerine kralliklar degisik boceklere, karinca orumcek vs. askerler de o bocegin askerlerine donusebilir? Diplomasi olmasi biraz zor, bocekler genelde diplomasi yapmaz ama bu bocekler bulunduklari bolgeyi kendi kontrolleri altina almak icin savasabilir, ilginc olur.
:lol: :lol: Hayalgücü=Upper Advanced

colombos said:
Felsefe sınav sonuçları açıklandı. Herkes yine aynı şekilde hocaya isyan filan ediyor(20-30 ları görünce). Mehmet 27. İrem 32. Colombos 81 Tüm sınıf birlikte: Neeeeeee. Felsefe Hocası: Bravo Colombos seni tebrik ediyorum derslerimi çok iyi dinliyorsun beni dinleyip dersi dinlediğin için teşekkür ediyorum. Colombos:  :oops: :oops: :oops: Rica ederim hocam ne demek :oops: .

Mübalağa sanatı kullanılmamıştır
Mübalağa sanatı kullanmadığın için seni tebrik ediyorum Colombos.

Lt.Ghost said:
colombos said:
Felsefe sınav sonuçları açıklandı. Herkes yine aynı şekilde hocaya isyan filan ediyor(20-30 ları görünce). Mehmet 27. İrem 32. Colombos 81 Tüm sınıf birlikte: Neeeeeee. Felsefe Hocası: Bravo Colombos seni tebrik ediyorum derslerimi çok iyi dinliyorsun beni dinleyip dersi dinlediğin için teşekkür ediyorum. Colombos:  :oops: :oops: :oops: Rica ederim hocam ne demek :oops: .

Mübalağa sanatı kullanılmamıştır
Mübalağa sanatı kullanmadığın için seni tebrik ediyorum Colombos.
wut?

Aslında gerçeği şuydu;

Colombos,sen var ya sen...Çok akılısın,derslerimi de dinliyorsun afferin sana.Mehmetler İremler olsa ne yazar! Hiç biri bir sen etmez!

Sonra Colombos teneffüse omuzlar eşliğinde çıkar.

Ama Colombos çok alçak gönüllü biri olduğu için bunları yazmamış,''mübalağa'' demiştir.

Colombos <3

Edit:

Hatta;

41 pare top atışı yapılması bile düşünülmüştür fakat Colomb kabul etmeyerek bir kez daha alçak gönüllüğünü göstermiştir.

İstemsizce güldüm.

Redstone Knight said:
Bunun gibi yarışmalar Türkçe forumun dışında yapılıyordu ve böyle bir şeye gerek yok bence.

Ayrıca Dini Tartışma Platformunun sana ne zararı var ? Evrim kötü, cahillik dolu desek havalara uçarsın ama. Sadece kendini düşünüyorsun.

Ayrıca yine söylüyorum yanlış savunduğunu düşünüyorsan sana ne ? Üstte gördüğün yerde Islamic Forum of Taleworlds falan mı yazıyor ? Sen admin misin ? Özel biri misin ? Beğenmiyorsun diye birini banlatamazsın.

Ne kadar backseat moderation yaptığını da herkes biliyor zaten.

Back
Top Bottom