Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Sakallı said:
Lt.Ghost said:
Bir itiraf sayılır mı bilmem ama sınıfta bana Işidçi diyorlar. Halbuki hiçbir alaka yok. :grin:

Sen bide beni gör,hele o sakallarım var ya sınıfta hoca kızdı bir kere(-Hocam IŞİD militanı o bulaşmayın bence  :lol:) arkadaşlar falan böyle yani bir korkuyorlar hatta yaza biriktireyim sakalı gidecem Suriye'ye hemen kaynaşırız  :cool:

Ahaaha  :grin:

~Ghost said:
Ben size Snickers verin dedim olum,niye bonzai verdiniz adama.Fenerin galibiyetine sevinen Galatasaraylı mı olur anasını satayım.

SephirothTR said:
Sana gelirsek;sadece aşırı fanatiğimdir ona katılıyorum,aslında önyargılıym biraz oda doğru ama bu çok doğal,hayat insanı önyargılı yapıyor kardeş."Expetros" nedir?neyin nesidir çok şeyimde değil açıkçası ama,şundan eminim ben senin gitmeni nerdeyse 4. yıldız kadar iple çekiyorum  :wink: hadi siz şerefli ikinciliklerle devam edin  :mrgreen: bu akşamdan bahsetmiyorum bile  :lol:
Her üyeye 15 günlük BAN şart

Lt.Ghost said:
SephirothTR said:
Sana gelirsek;sadece aşırı fanatiğimdir ona katılıyorum,aslında önyargılıym biraz oda doğru ama bu çok doğal,hayat insanı önyargılı yapıyor kardeş."Expetros" nedir?neyin nesidir çok şeyimde değil açıkçası ama,şundan eminim ben senin gitmeni nerdeyse 4. yıldız kadar iple çekiyorum  :wink: hadi siz şerefli ikinciliklerle devam edin  :mrgreen: bu akşamdan bahsetmiyorum bile  :lol:
Her üyeye 15 günlük BAN şart

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Yine, bu konu içinde, bu konuya koymalık bir diyalog daha.

Sakallı said:
Trypanosoma Gambiense said:
врач said:
İncili Arwa said:
Yarın edebiyattan sınav olacağız,hoca resmen "ağlayacaksınız canlarım"dedi.Canım cicim gibi şeyleri kızdığı zaman söylüyor.
Bizim edebiyat hocamız hoplatacağım sizi diyor. :lol:
Bizim edebiyatçı popoma şaplak attı :lol:
Lan ne manyak edebiyatçılarınız var sizin,bizimki de çelme takıyor kolidorda  :grin:

Erkek, entel falan, adamın dibi ama, yine atsın izin veririm. :razz:
Eski edebiyatçımız kadındı etek giydiği günler ön sırada, giymediği günler arkada otururdum :cry:

Sakallı said:
Sakallı said:
врач said:
İncili Arwa said:
Yarın edebiyattan sınav olacağız,hoca resmen "ağlayacaksınız canlarım"dedi.Canım cicim gibi şeyleri kızdığı zaman söylüyor.
Bizim edebiyat hocamız hoplatacağım sizi diyor. :lol:
Bizim edebiyatçı popoma şaplak attı :lol:
Lan ne manyak edebiyatçılarınız var sizin,bizimki de çelme takıyor kolidorda  :grin:

https://karikaturistan.files.wordpress.com/2012/12/biz-******-cocuguyduk-yigit-ozgur.jpg?w=547

Back
Top Bottom