Forumdaki Ativan Düşmanlığı?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ogame forumunda da gönüllük esasına göre çalışıyorlar
ayrıca sayın modum cezam o saatte kaldırılmadı ben 2 gün boyunca yazamadım eminim

edit: imzam ile ilgili olup olmadığını bilebilecek tek kişi bana cezayı veren ve sonra uzatabilecek kişi

kptortamadami said:
Şimdi kontrol ettim. September 22, 2009, 03:17:55 pm tarih ve saatinde ceza almışsın. Yani 22 Eylül günü ve 23 Eylül günü sabaha karşı 4'e kadar yazı yazamamışsın. Torrent muhabbeti sadece diye de geçebileceğin bir şey değil. Bence az bile ceza almışsın. Taleworlds forumunda telif hakkıyla korunan hiçbir eserin paylaşılmasına izin vermiyoruz. İmza ile ilgisi de yok olayın.

PM sabaha karşı değil, öğleden sonra. Yani 24'lük sisteme göre 15:17'de ceza almış 22 Eylül günü, 23 Eylül gününün aynı saati de mute sona ermiş aldığı puan 70 olduğundan dolayı.

Tabii arkadaş hala "ben 22 Eylül de 23 Eylül de giremedim" diye direttiği için anlatamıyoruz galiba. 70 puan demek 24 saat mute demek. 24 saatlik mute gece 00:00'da başlayıp biten bir şey değil, o yüzden x gününün öğleden sonrasında ceza başladıysa x+1 gününün öğleden sonrasında da cezanın devam etmesi doğal.

Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum, kpt gibi ben de baktım, görülen tek ceza da bu. İmzadan dolayı ceza falan olsaydı bu da işlenirdi sisteme, zira puan artırsak da azaltsak da bunlar kayda geçiyor +10 -10 diye. Hayır daha başka ne yapalım bilmiyorum, ekran görüntüsü falan verelim isterseniz? Gerçi o da kanıt olmaz ki, kesin canımız istediği gibi cezayı uzatmışızdır, sistemden silmişizdir, ya photoshop ustasıyızdır.

ekleme: diğer konulara girmek istemiyorum daha fazla uzamaması için, ama böyle bir itiraz yapılmış madem ondan bahsedeyim dedim.

Ativan bende biliyorum mutenin 24 saat olduğunu fakat mutem 24 saat sonra açılmadı 48 saate yakındı açıldığı süre

edit : mutem 24 saat olması gerekirken kpt ninde kontrol ettim deyip cezanın 12 saat sürdüğünü söylemesi ayrı bir ilginçlik

Ya adam ataist olsa nolur puta tapsa nolur budaya tapsa nolur insan deilmi bu adam sonuçta.Ben bunu sisteme karşı gelmek olayı olarak görüyorum.Malum günümüzde insanlar çok istekli sisteme karşı gelelim gözlerde devhasa 1 yer alalım.Realde yapamadıklarını sanaldan yapmaya çalışan çokdur her forumda görmüşümdür velet vea ayak takımının safsatalarını.

SnowtiqeR said:
edit : mutem 24 saat olması gerekirken kpt ninde kontrol ettim deyip cezanın 12 saat sürdüğünü söylemesi ayrı bir ilginçlik
cezanın 12 saat sürdüğünü söylemedi. Sadece P.M.in anlamını karıştırdığı için yanlış zaman periyodu söyledi.

Ayrıca madem OGame forumuna kafayı taktın, sen burada hiç moderatörlerin koskoca bir bölümü sırf moderatör chati için kullandıklarına rastladın mı? Şahsen ben çok rastladım o forumda.

SnowtiqeR said:
Ativan bende biliyorum mutenin 24 saat olduğunu fakat mutem 24 saat sonra açılmadı 48 saate yakındı açıldığı süre

PM'i AM diye okumuşum. Dikkatsizlik. 12 saat diye birşey de demedim.

Arada yabancı forumdan adminler de gelip adam banlıyorlar onlara da desenize git kendi bölümüne kendi dininden olanları banla, adam kayırma diye.

kptortamadami said:
30 Eylül 2009 tarihli Radikal gazetesinin "İçimizdeki Irkçılık" manşetiyle ilk sayfadan vermiş olduğu haberde bazı istatistiki bilgiler var.

Şu tabloyu aynen aktarayım:

Komşu olarak istenmeyenler:                                                                      İstemezdim                  İsterdim

Ateist\Dine inanmayan bir aile                                                                          %57                        %42
Türk vatandaşı Yahudi azınlığa mensup bir aile                                                    %42                        %57
Türk vatandaşı Hristiyan azınlığa mensup bir aile                                                %35                        %63
Başka ülkelerden gelmiş yabancı bir aile                                                            %18                        %81
Müslüman ancak sizden farklı bir mezhepten olan bir aile                                    %13                        %86

Bu soruyu cevaplayanlar herhalde abazanlıkta sınır tanımayan, yabancı ailenin bayanlarına sarkma amacıyla komşuluğu kabul eden kesimden oluşuyor...

kptortamadami said:
NODKRM said:
ayrıca 2 gün sonra kptortamadamı'nın da sarışın olduğu ortaya çıkarsa "Sarışının Moderatizmi" gibi gereksiz sloganlar kullanmayacaksak buna da karışamayız.

Evet sarışınım. Sarışının moderatizmi değil de kanı bozuk, zart zurt iletilerini dört gözle bekliyorum.

zart zurt(gözlük yoksa 4 gözle bekleme :mrgreen:)

NODKRM said:
yahu ne alakası var ne zaman ateistliği övdü ativan? "ben ateistim" demek, "bütün Müminler, gelin bırakın bu işleri, ateist olun zaten olamaz sizin dediğiniz gibi birşey vs." mi demektir? adamın inancı bu bize ne? hem inanan birini inancından döndürmeye çalışmak her zaman günahtır bizim dinimizde. ha, biz dedik "bak ativan olmaz, yanlış yoldasın gel Müslüman ol (böyle insan gibi diyen oldu mu bilmiyorum ama benim birkaç çabam oldu)" diye ki bu dine davettir. şimdi hiç inanç konusuna girmeyelim.

Ativan, yanlış yoldasın :grin: İkinci sağdan doğru yola çıkarsın :roll:

not: Beni de kayırırsanız ateist olucam :lol:

Koyurtang said:
Kleidophoros said:
Allahsız yönetim, atayist admin istemezük!
+rep, admin taraflı hem nerde ateist var banlanmadı hiç. Şu forumdan banlanan müslüman sayısı ateist sayısının 10 katı demek ki admin taraflı. Ben böyle düşünüyorum yaane bilemiyorum.

Allahsızlığı yayma kürsüsü başkanı: Ativan.
Thael.(Ben ateist değilim,yanlış anlamayın.Sadece hatırlıyorum o da Ateist'di.)
Faruk said:
Arkadaşlar cehaletimi mazur görün bazıları ateistlerden atayistlerden bahsetmiş? Bu ne demek? Ata tapmak gibi birşey mi?  :idea:
İnançsızlık.Allaha İnanmamak.

Dras Leona said:
Thael.(Ben ateist değilim,yanlış anlamayın.Sadece hatırlıyorum o da Ateist'di.)
Evet ama millete uyuşturucu bağımlısı ve top gibi ahlaksız lakaplar takınca sadece mute aldı . Sonra konu ateistlerin anal seks yapmasına gelince işler kızıştı . Anlatabildim mi ?

acaba bu atayist-koruyan-yönetim'in kendi paranoyanız ile yayılan saçma bir görüş olduğunun ne zaman farkına varacaksınız. Ben, koyu sayılabilecek bir Müslüman olarak, ben bile sizin bu abartılı fanatikliğinizden bıktım...

Oguzhan said:
acaba bu atayist-koruyan-yönetim'in kendi paranoyanız ile yayılan saçma bir görüş olduğunun ne zaman farkına varacaksınız. Ben, koyu sayılabilecek bir Müslüman olarak, ben bile sizin bu abartılı fanatikliğinizden bıktım...
Doğru

bende bir Müslümanım ama bu forumdaki tartışmanın üslubunu beğenmiyorum

herşeyin fazlası kötüdür

İslam ve Türklüğü saçma sapan savunan kullanıcılar malesef beni Türklüğümden utandırıyor :sad:

Oguzhan said:
+1

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom