Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

bir aralar arşidük rütbesindekilere çok özeniyodum, sonra onun da üstü çıktı eski havası kalmadı ama her zaman en taştaşlı rütbe bence arşidük

Senede bir mesaj atıp tekrar yok oluyorum. GTA 6 geliyormuş.
ne-yasiyoruz-lan-biz_1997016.jpg

Aa usta selam, sen Mod bölümünde baya aktiftin sanırım. Timurla ilgili bir modun mu ne vardı; doğru muyum? Hoşgeldin bu arada.

Kimsenin kredisi üzerime kalmasın, ben değildim. Ama bir ara mod yapımcıları ile mod röportajları yapıyordum. En amatöründen tut, en geniş çaplı projelere kadar röportaj yaptık ama sonra hevesimi kaybettim tabii. Gençliğin verdiği gaz, heyecan ne kadar büyük olursa olsun maalesef kalıcılığı da bir o kadar kısa sürüyor. Eğer devam etseydim yabancı foruma taşıma planlarım vardı projeyi, ama nasip değilmiş. Şimdi ara sıra bakıyorum foruma ama baya baya yerinde sayıyor, hiç hareket yok.

Zannımca burayı senelerdir aktif ve diri tutan şey Bannerlord heyecanıydı. Büyük bir olayı beklerken sıkılmamak için birbirini eğlendiren, birbiriyle tartışan, bunlardan zevk alan bir toplumduk.

Öküz öldü, ortaklık bozuldu.
Oyun çıktı, forum öldü.

Edit: Hoş bulduk. Herkese selamlar, umarım herkes iyi bir gün geçiriyordur.

Hatırladım, bir ara öyle bir konu vardı hatta buz,Delikurt vs vardı hatırladıklarım arasında, tekrar hoşgeldin; bu ölmüş foruma :sad:

Benim de bu cihandan gidişim hey hey canım rinna nay rinna rinna nay
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Forum sevdasından
Hey canım hey
Hey hey
Hey hey hey hey
Hey hey

Buralar çok değişmemiş ama ben çok değiştim. Şu forum temasını yine sevemedim, forumun ölmesinin sebeplerinden olabilecek kadar kötü bir seçim olmuş gerçekten.

Forumu bıraktığımdan bu yana okul bitti, staj bitti, avukat oldum. Hayatımda güzel gelişmeler yaşadım, her şey yolunda gitmeye başladı. İş, aşk ve diğer önemli konularda daha rahat adımlar atabilmek için askerlik vazifesini tamamlamam gerektiğini düşündüm. Hava kuvvetlerinde yedek subay olarak 1 yıl görevde bulunacağım. 3 gün sonra eğitime gidiyorum, umarım arkamda güzel anılar bırakıp dönerim.

Askerlik öncesi 2 haftalık boşlukta hayatımı baştan sona tahlil ettim, bu sabah da aklıma burası geldi.Bu forum (banlanan hesabımla birlikte ?) ergenlikten yetişkinliğe geçişimi gösteriyor, hayat çok garip :smile:
Tezkere alalı 1 seneye yakın olmuş. Çok keyifli ve bir o kadar olgunlaştırıcı bir süreçti. Acemilikte kursiyerliği bölüm birincisi olarak tamamlamıştım. Noktacı olduğum için istediğim şehri seçtim, hareketli 1 sene geçirdim. Askerlik sonrası kendi ofisimi açtım, işe güce hayat keşmekeşine daldık. Şu sıralarda da işler oturdu çok şükür. Nasip olursa Eylül'de de evleniyorum 😁 Forumda geçirdiğimiz zamanları özlüyor insan, zaman çok hızlı ilerliyor.

Tezkere alalı 1 seneye yakın olmuş. Çok keyifli ve bir o kadar olgunlaştırıcı bir süreçti. Acemilikte kursiyerliği bölüm birincisi olarak tamamlamıştım. Noktacı olduğum için istediğim şehri seçtim, hareketli 1 sene geçirdim. Askerlik sonrası kendi ofisimi açtım, işe güce hayat keşmekeşine daldık. Şu sıralarda da işler oturdu çok şükür. Nasip olursa Eylül'de de evleniyorum 😁 Forumda geçirdiğimiz zamanları özlüyor insan, zaman çok hızlı ilerliyor.
Hayırlı olsun, cismen olmasa da ismen hatırlıyor gibiyim seni. Yine ismen hatırladığım pek çok insan şimdi evli barklıdır tahminen.

Ben hala okuyorum, 24 yaşına geldiğimde hala okuyor olacağıma çok ihtimal vermiyordum, 1,5 yıl daha var bitmesine. Eh, olur öyle. Lisede 1, üniversitede 2 yıl hazırlık okuyayım dersen olur tabi.

Forum kültürünü Twitter'a teslim ettik, Twitter'a giderken de kimse nick mick bırakmadı, öylece kayboldu. Forumu özlüyor gerçekten insan.

Back
Top Bottom