Diplomasi Mod 4.1 %100 Türkçe Yama 1.143 (YENILENDI!)

Users who are viewing this thread

Evet %99 Türkce .

Bazır Yerler Mutlaka Var .

Mesela .

Sehir Devriyeleri Tekrar İngilizce Olmus

Suno Sehri Patrol Yazıyor Düzelt Son sürümde Sorun var

ya aynı hata sizdede mevcut mu ? Lordlara toprak vermek istediğimde başbakandan sadece bana olan yaklaşımları ve köy adetleri çıkıyor. Yani isimler mevcut değil.

facuk95 said:
Eskiden Türkçe Olan Yerler Biler İngilizce %100 Çevirebilek Biri Yokmu Acaba ?

o kadar abartmaya ne gerek var. Pravenin türkçesine ne gerek var. Benim hataya alan var mı acaba ?

diplomasi mod 4.2 versiyonu çıkardı onda da baya eksiklikler var, türkçe yamasınında 4.2 versiyonunu çıkarır mısınız lütfen? (ingilizcemi zorlayan yerler varda)

ya arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ben 1 haftadır mount blade warband ın türkçe yamasını arıyorum buldum ama 1000 dinar vermiyor hilesi çalışan ve türkçe olan bir türkçe yama verirseniz sevinirim..!

xyonisx said:
ya arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ben 1 haftadır mount blade warband ın türkçe yamasını arıyorum buldum ama 1000 dinar vermiyor hilesi çalışan ve türkçe olan bir türkçe yama verirseniz sevinirim..!

Oyunu açarken ayarlardan türkçe dil seçeneğini seçebilirsin ayrıca oradan hileyi aç kutusuna bit tick atman gerekır.

ender708 said:
Diplomasi Mod 4.1 elinde olan var mı yükleyebilir mi ya da link atar mısınız ? :smile:
  Ö.M'den mesaj atsan iyi olurdu ama neyse al: http://www.mbrepository.com/file.php?id=1887 direk indirme linki bu.Not:Bir dahakine Ö.M'den mesaj atın konu hortlatmayın.
Veya hortlatın banane  :mrgreen:

Kral_faust said:
ender708 said:
Diplomasi Mod 4.1 elinde olan var mı yükleyebilir mi ya da link atar mısınız ? :smile:
  Ö.M'den mesaj atsan iyi olurdu ama neyse al: http://www.mbrepository.com/file.php?id=1887 direk indirme linki bu.Not:Bir dahakine Ö.M'den mesaj atın konu hortlatmayın.
Veya hortlatın banane  :mrgreen:
"Diplomacy v4.2 (for 1.143)" yolladığın 4.2 değil mi ? :smile:

Back
Top Bottom