Deluge Mod[M]

Users who are viewing this thread

Artizan said:
Steelo said:
İki linkide açmıyor.yalnız mod on numara kaliteli bir mod.Ama taleworlds'ün çıkarıcağı oyuna zararı olcağını düşünüyorum taleworlds neden izin veriyor acaba ?

çünkü bu mod oyundan önce yapılmaya başlandı... oyunu yapanlar ismi çalıp paralı şekilde satıyolar.

K.bakma ama benim kafa angut basmadı dediklerine bu modu senmi yaptın polonyalılarmı? bu mod oyun çıkmadan önce mi yapıldı bu ODTÜ'lü gençler bu oyunu çalmış adı değiştirmiş satmışmı anlamadım gitti:grin: bi açıklarmısın çünkü resimlere göre bu şey paralıda olsa alıcamda:grin:

bu modu ben yapmadım polonyalılar yaptı. odtülü gençler kim? böyle bir modun yapıldığını gören Rus snowball/sich oyun stüdyoları da oyun adı altında mod yaptılar onu satışa çıkarıcaklar.

bu oyunu (mount and blade) Orta Doğu Teknik Üniversitesindeki abiler yaptı diyorladı Cem Çimenbiçer falan filan:grin: boşver salla gitsin

dofusgucu said:
Battal_Gazi23 said:
fire and sword çıkmadı
allah bilanızı

hehehheheeh adam ban yedi bunu söledikten sonra ama beni güldürdü :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Onun avatarı o. Fareni getir,el resmi çıkarsa avatardır. Fare durursa olduğu gibi yazıdır. Herif gitmiş demektir. -.-

Battal_Gazi23 said:
nasıl da inanmış adam :grin: avatar olduğunu nerden bildin avatar olarak deil ban yiyen birinin yazısının rsmini aldım öle
aman ne büyük iş başardın einstein. ben o kadar dikkat etmemiştim resim olduğunu söyleyince anladım

Back
Top Bottom